Bukmacherzy w czasach zarazy

  • 17 kwietnia 2020 / 14:00
  • (Komentarzy )

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat sportu, ale to nie znaczy, że w tych trudnych miesiącach nie można zapewnić sobie odrobiny rozrywki. Firmy bukmacherskie działające w Polsce dają możliwość stawiania sportów wirtualnych - poniżej podam przykład strony, na której można spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Zawsze jest to jakaś alternatywa.

Wiemy na pewno, że przez najbliższe miesiące wszystkie ligi piłkarskie i inne dyscypliny sportu pozostaną zawieszone. Możliwe, że niemiecka Bundesliga i hiszpańska Primera Division wróci już w czerwcu, ale nie można na to liczyć w 100%. W tym momencie wszystkie najnowsze informacje o koronawirusie i przewidywanie przyszłości to tylko teoria.

Jeszcze będzie normalnie

Z obecną sytuacją przede wszystkim trzeba się pogodzić. Akceptacja pomoże uświadomić sobie, że przestrzeganie kwarantanny i ogólnych zasadach obowiązujących w czasie pandemii pomoże w jak najszybszym zażegnaniu kataklizmu.

Mistrzostwa Europy i Igrzyska Olimpijskie w Tokio, czyli imprezy sportowe, które miały odbyć się w 2020 roku zostały już przełożony przynajmniej o 12 miesięcy - taka decyzja jest bolesna, ale jej podjęcie było po prostu obowiązkowe. Na ten moment mało prawdopodobne wydaje się to, że Euro w 2021 roku odbędzie się, tak jak to zaplanowano, w 12 miastach-gospodarzach na terenie całego Starego Kontynentu.

Wszystko jednak jest stanem przejściowym - należy wierzyć w to, że już za kilka miesięcy będziemy słyszeć coraz więcej pozytywnych wieści, a zaraz zacznie się wycofywać.

W tym momencie w największym strachu żyją kibice Liverpoolu, którzy wciąż nie mogą być pewni tego, że sezon Premier League 2019/20 nie zostanie anulowany. Jeśli tak się stanie, żadna z drużyn nie zostanie mistrzem Anglii. “The Reds” mogli wywalczyć tytuł mistrzowski już za kilka tygodni. Wszystko potoczyło się jednak inaczej. Jeśli klub z Anfield będzie musiał obejść się smakiem i nie zdobędzie swojego 19. mistrzostwa, pierwszego od 30 lat, będzie to niesamowita historia.

LVBet bonus i sporty wirtualne

Specjalną ofertę na sporty wirtualne znajdziemy na przykład na LVBet (ale też u innych bukmacherów działających w Polsce, jak chociażby STS czy Fortuna). Bonus LVBet można wykorzystać po założeniu nowego konta na stronie bukmachera. Przedtem jednak warto przeczytać poradnik, który podpowie, jak to zrobić, jak postępować zgodnie z regulaminem bonusów i w jaki sposób dokonywać można wpłat i wypłat.

W swojej ofercie na sporty wirtualne LVBet umieścił bonus od pierwszego depozytu oraz freebet, który można zyskać raz w tygodniu po spełnieniu warunków.

W standardowej ofercie powitalnej na LVBet znalazły się natomiast: bonus od dwóch pierwszy wpłat oraz darmowy zakład, czyli freebet.

Inne z tej kategorii