Jak wybrać akcesoria które odmienią każdą stylizację?

  • 27 listopada 2020 / 14:06
  • (Komentarzy )
Jak wybrać akcesoria które odmienią każdą stylizację?
Jak wybrać akcesoria które odmienią każdą stylizację?

Spoglądając wstecz, możemy zaobserwować wyraźne zmiany jakie zachodziły w modzie. Od najdawniejszych czasów ludziom zależało na dobrym wyglądzie. Wyścigi na najlepszą stylizację trwają do dziś. Kiedy same ubrania już nie wystarczały, ludzie zaczęli poszukiwać dodatków, które sprawiały, że będą jeszcze bardziej błyszczeć. Dawniej stawiano głównie na biżuterię, parasolki, kapelusze i wymyślne fryzury. Królował przesyt. Dziś po wielu latach dział mody w kwestii dodatków jest bardzo bogaty i obejmuje szeroki asortyment.

Moda daje nam wiele możliwości wykreowania swojego wizerunku, znalezienia swojego własnego stylu, w którym drobne akcesoria są wisienką na torcie. Mogą one odzwierciedlać naszą osobowość, pokazać nasze wewnętrzne „ja” i sprawić że poczujemy się jak milion dolarów nie wydając przy tym ogromnych pieniędzy. Poszukując własnej modowej ścieżki nasza wyobraźnia kieruje nas w różnorodnych kierunkach. Najpierw podpatrujemy i naśladujemy ludzi wielkiego i małego ekranu, obserwujemy jak łączyć ubrania z całą gamą dostępnych akcesoriów. Potem staramy się sami coś stworzyć. Jedno jest pewne, chcemy szokować, zwrócić uwagę, zdobyć uznanie w oczach innych, albo zwyczajnie dobrze się czuć.

Kobiety! W zależności od preferencji i potrzeb stawiamy na dobre torebki. Kopertówka czy efektowny plecak to bardzo ważny element stroju. W zależności czy to ma być wyjście do pracy czy do kawiarni, torebkę możemy zestawić ze szpilkami lub botkami na słupku, które sprawdzają się i przy codziennym pędzie po sklepach i po pracy podczas wyjścia z koleżankami. Dzisiaj niekoniecznie dobieramy torebkę do butów. Stawiamy na wyraziste modele, które zaskakują i wprowadzają energetyczny akcent do stylizacji. Klasyczne modele zostawiamy do wyrazistych sukienek lub formalnych stylizacji.

Następnym element najczęściej zakładanych dodatków jest biżuteria. Kolczyki, łańcuszki, pierścionki, bransolety i zegarki. Oferta jest tak bardzo obszerna, że każda kobieta wybierze coś dla siebie. Jednak należy biżuterię stosować z umiarem. Trzeba wiedzieć kiedy możemy pozwolić sobie na więcej, a kiedy biżuteria powinna być jedynie subtelnym elementem. Biżuterii nie należy się bać ani unikać. Kreatywność w modzie i odwaga w stosowaniu połączeń często nieoczywistych, dają pozytywny efekt.

Dodatki mamy po to, aby żonglować nimi tak, żeby zakryć to, co chcemy zatuszować a wyeksponować to, czym chcemy się pochwalić i podkreślić w naszym stroju.

Należy wspomnieć również o dodatkach do stylizacji naszych mężczyzn. Oni równie mocno dbają o to, by podkreślić swoje atuty i podnieść swoją samoocenę. Tak jak kobiety kochają błyskotki, tak mężczyźni uwielbiają zegarki. Klasyczne modele na pasku zawsze doskonale bronią się zarówno w eleganckich jak i casualowych zestawieniach. Mężczyźni mogą urozmaicić stylizacje wieloma rzeczami. W ofertach znajdziemy szelki, poszetki, krawaty, muchy, portfele i spinki. Czasem wystarczy dodać fajną poszetkę czy oryginalną muchę. Diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Portfel wyciągany z kieszeni, pasek którego klamra przykuwa uwagę czy mankiet koszuli zapięty na spinki. Wszystko połączone w jedną spójną całość daje 100% sukcesu.

W modzie wszystkie chwyty dozwolone, wystarczy odrobina wyobraźni i chęć. Na rynku mamy niespotykany wcześniej wybór artykułów pomagających nam udoskonalić nasz wygląd, pamiętajmy jednak, aby chronić nasze piękno i naturalność.

Pamiętajmy też, że jeśli jesteśmy ubrani klasycznie, bardzo minimalistycznie to możemy sobie zafundować bardziej odważne i wzorzyste kolorowe dodatki, natomiast przy stroju żywym, kolorowym lub też formalnym dobierzmy dodatki stonowane i spokojne. Dużą ofertę dodatków znajdziemy w kolekcji marki Lavard! Szaliki, czapki, krawaty, muchy, portfele, spinki, torebki i paski. Ogromny wybór w obszernej palecie barw trafi w gusta każdej kobiety i każdego mężczyzny. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą marki Lavard!

Inne z tej kategorii