Radny Andrzej Hyc opuszcza grupę Twoje Zakopane

  • 28 listopada 2014 / 13:16
  • (Komentarzy )

O odejściu z grupy Twoje Zakopane Radny poinformował dzisiaj rano na facebookowym profilu.

(pisownia oryginalna)

Dość! 

Podjąłem decyzję o wyjściu z grupy Twoje Zakopane (ugrupowanie burmistrza).

Piszę pełną prawdę i od razu komunikuje że tego posta nie usunę!!!!!!!!!!!!!!!

Powód? Nie mogę się zgodzić z tym co robi burmistrz w stosunku do osób które chcą zmian, osób młodych i nie tylko, mających swoje pomysły. Chcę prawdomówności i szczerości a nie ignorancji. 
Komunikowałem problem już od 2 lat!!! 
Dość! 
Finalna decyzja zapadła po ostatniej jednoosobowej debacie. Znam tematy od środka i nie do końca jest tak kolorowo jak mówił burmistrz! Przykład: karta miejska, promocja etc... szkoda się nawet rozpisywać na nie prawdziwe info...

Trzeba było w końcu to powiedzieć. Zbierało się to we mnie przez dłuższy okres czasu, chciałem powiedzieć i w końcu to mówię, mówię prawdę. Przepraszam...!

Zaznaczam, że nie przechodzę na drugą stronę!!! 
Nie mam żadnych ambicji politycznych, nie chcę żadnych ofert, nie chcę stołków. Chce do cholery nareszcie normalnego klimatu, gdzie wspólnie będziemy się rozwijać, i po tej stronie jestem!!!!! Z nadzieją że nie sam. 

Dlaczego teraz? Bo chcę żeby dotarło w końcu to, że mamy temu miastu coś do zaoferowania! Mamy swoje pomysły, czasem lepsze, czasem gorsze ale chcemy o tym rozmawiać, a nie odkładać je i nas na bok! Tak się nie buduje współczesnego miasta. "Parki i Place" to nie wszystko Panie Burmistrzu, choć są naturalnie potrzebne. 

Będę dalej działał na ile będzie sił. 
Proszę o uszanowanie decyzji i nie atakowaniu mojej osoby, skoro moją decyzję uszanował Pan Burmistrz, któremu to co obecnie piszę, przekazałem podczas naszej wspólnej rozmowy za którą dziękuję. 

Przepraszam za szczerość i całą prawdę, licząc się z konsekwencjami...