Z kim Polska zagra w barażach o mundial?

  • 17 marca 2022 / 13:53
  • (Komentarzy )
Kursy forBET na mistrzostwa świata w Katarze 2022 w piłce nożnej
Kursy forBET na mistrzostwa świata w Katarze 2022 w piłce nożnej

Pod koniec marca rozstrzygnie się, czy polska reprezentacja awansuje na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. To starcie odbędzie się 29.03. Kto będzie rywalem naszej kadry? Przyglądamy się, jak analitycy bukmachera forBET i Fuksiarza widzą wyniki barażów oraz obecnych faworytów na samym mundialu 2022.

Czechy czy Szwecja – bukmacher Fuksiarz wskazuje

Polska w półfinale barażowego turnieju o mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze w 2022 roku miała zmierzyć się z Rosją. Reprezentacja tego kraju została wykluczona z rywalizacji przez FIFA. Zapadła już także decyzja, że Sborna zostanie ukarana walkowerem. W ten sposób nasza kadra rozpocznie walkę o mundial od finału turnieju barażowego. Oznacza to, że wystarczy jedna wygrana, aby pojechać pod koniec roku do Kataru.

Kto będzie rywalem polskiej reprezentacji? Przeciwnika wyłoni mecz pomiędzy Czechami oraz Szwecją, który odbędzie się 24. marca. Zaglądamy do legalnego bukmachera w Polsce, Fuksiarza, którego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski. Te zakłady sportowe posiadają ofertę na ten mecz. Jak analitycy tej firmy widzą rezultat tego spotkania?

Więcej szans daje się ekipie ze Szwecji i to ona jest faworytem do zwycięstwa w rywalizacji z Czechami. Przeliczając wartości kursowe na procenty, kraj ze Skandynawii ma 59% szans na awans do finału meczu barażowego i zmierzenia się w nim z Polską.

Bukmacher, którego podajemy kursy bukmacherskie funkcjonuje na rynku od 2021 roku. Opinie o Fuksiarzu, ale również recenzje wszystkich zakładów sportowych działających w naszym kraju z odpowiednim zezwoleniem Ministerstwa Finansów znajdziesz na portalu Obstawiamy.info.

Gdyby spełnił się scenariusz przewidywany przez bukmacherów i to faworyt półfinału barażowego będzie górą, dojdzie do rewanżu z EURO. Przypomnijmy, że w czerwcu doszło do meczu, który decydował o dalszych losach naszej kadry. Wtedy Polska przegrała po dramatycznym spotkaniu ze Szwecją rezultatem 2:3.

Kto będzie mistrzem świata w Katarze według forBET

Do samych mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze pozostało jeszcze ponad pół roku. Jednak to nie przeszkadza bukmacherom w wystawianiu kursów na zwycięzców w całej imprezie. Tak więc kto głównym faworytem do triumfu na mundialu?

Tym razem zaglądamy do oferty forBET, innego legalnego bukmachera w Polsce. Ta marka funkcjonuje w naszym kraju już od kilku lat. Obecnie będąc sponsorem między innymi Arki Gdynia, Rakowa Częstochowa, ŁKS-u Łódź czy Polskiego Związku Tenisowego. Tak jak każde zakłady sportowe, tak ta firma posiada na start pakiet powitalny dla graczy – w osobnym tekście szczegóły o kodzie promocyjnym forBET.

Tak na ten moment bukmacherzy jako największego faworyta do triumfu na mundialu w 2022 roku wskazują na Brazylię. Jednak warto zauważyć, że wartość kursowa na poziomie 7.00 nie oznacza nic pewnego.  Dla porównania mnożnik na głównego faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów w tym sezonie, Manchester City, wynosi 3,10. Wracając do mistrzostw świata, niewiele mniej szans na złoto mają obecnie kolejno reprezentacje z Francji, Anglii, Hiszpani czy Niemiec.

Autor: Redakcja Obstawiamy.info – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich