strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
Czołowe zderzenie w Rokicinach Podhalańskich

Około 20:30 na łuku drogi wojewódzkiej 958 w Rokicinach Podhalańskich przy stacji kolejowej  (koło Piekarni "Macioł") doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych: mazdy na łódzkich numerach rejestracyjnych i opla z powiatu nowotarskiego.

- Kierujący samochodem marki opel, jadąc w kierunku Chabówki na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z nadjeżdzającym z przeciwnego kierunku samochodem marki Mazda - poinformował nas dyzurny komisariatu w Rabce Zdroju. - W wyniku zderzenia ranny został kierowca Opla - mieszkaniec powiatu nowotarskiego. Karetka zabrała go do szpitala w Nowym Targu. Na miejscu cały czas trwaja czynności policyjne. 

- Przyczyną wypadku była zmiana pasa jazdy. Kierujący Oplem, mieszkaniec Raby Wyżnej z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem. Mieszkaniec Raby Wyżnej w tym wypadku odniósł wstrząs mózgu - informuje asp. sztab. Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej Komendy Policji

Ruch na drodze wojewódzkiej 958 w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Na Podhalu po kilkudniowym ociepleniu spowodowanym wiejącym "halnym" przyszło ochłodzenie. Drogi wieczorami i rano są śliskie. Być może nadmierna prędkość, niedostosowana do panujących warunków były przyczyną czołowego zderzenia.

 

.PeTeData utworzenia: 27 Grudzień 2013

odśwież opinie
OSTATNIO DODANE
Targi Cieśli w Chochołowie 2019 - podsumowanie
Msza święta
Skoki narciarskie w Chochołowie
Polska Pod Krzyżem - Zakopane 2019
Konie w Góralskiej Tradycji - ciąg dalszy
OSP Koniówka
Koń - góralskim towaryszem
Rośnie centrum narciarstwa biegowego w...

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 64002083 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms