strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W minioną niedzielę fiakrzy prosili Królową Podhala o łaski. Szczegóły w materiale!
80. rocznica przekazania Dworu Moniaków Państwu Polskiemu była pretekstem do poruszenia w Orawskim Parku Etnograficznym tematu orawskich dworów i specyficznej orawskiej kultury szlacheckiej zawieszonej między dworem, a wsią. 
Pierwszego grudnia w orawskich Kiczorach odbyła się publikacja książki "Orawa ks. Władysława Pilarczyka". Zbioru artykułów zmarłego przed dwoma laty kapłana na temat regionu, wzbogaconego o komentarze przyjaciół. 
Dzieci w Rabie Wyżnej odwiedził święty Mikołaj. 
Kolejna edycja "Majowego Grania" pozwoliła przybyłym powędrować w krainę wspomnień... Więcej - w materiale! 
Do tego nietypowego pojedynku doszło wczoraj w nowotarskim hotelu CASA. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale!
52 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów Podhala zjechało się do Łopusznej na 28. Święto Gwary Góralskiej. 
Pochowany na zakopiańskim cmentarzu, na Pęksowym Brzyzku - albertyn, brat Witalis Leja - był bliskim współpracownikiem śp. Brata Alberta i jednym z najwybitniejszych synów naszej ziemi. Jego pamięć uczcili radni powiatowi, uczniowie i mieszkańcy Podczerwonego. 
Czym kierują się goście, wybierając na miejsce urlopu skalne Podhale? Czy przydrożne billboard'y reklamowe rzeczywiście spełniają swoje zadanie? Jak dotrzeć do odbiorcy czy też potencjalnego klienta używając Facebooka? Zapraszamy na materiał!
Powiedzieć, że uczestnicy oraz organizatorzy Koncertu Charytatywnego w Rabie Wyżnej mają serca na dłoniach to żadna przesada. W tym roku podarowali je chorej na nowotwór Ewie.
Ile krwi posiada człowiek? Między 5, a 6 litrami. Ile krwi honorowo oddał "rekordzista" odznaczony wczoraj medalem dla Honorowego Dawcy Krwi Za Zasługi Dla Zdrowia Narodu? Prawie 70. Na materiał poświęcony cichym bohaterom i idei krwiodawstwa zaprasza redakcja TVPodhale.info. 
Od nowego roku startuje w całej Polsce pilotażowy program MONu i MNiSW, "Legia Akademicka". Jak wygląda proces szkolenia? 
Od 15 do 17 listopada bieżącego roku w Zakopanem dyskutowali o edukacji, o zmienności rynku pracy i o bezpieczeństwie. Zapraszamy na materiał!
Zespół regionalny z Frydmana już od 35 lat stoi na straży pamięci regionalnych tradycji, strojów, muzyki i śpiewu.
Wczoraj kapłani i Podhalanie tłumnie przybyli, aby pożegnać księdza prałat.


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
odwiedziło nas 45505977 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms