strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Piękno – Dziedzictwo – Komunikacja Harklowa 2018 11 października 2018 roku o godz. 10.00 Aula PPWSZ, ul. Kokoszków 71, Nowy Targ
W sobotę strażacy ochotnicy z Małopolski spotkali się w Czarnym Dunajcu, aby zmierzyć się przygotowanych konkurencjach.
W Gminie Krościenko nad Dunajcem wyrosły tak duże grzyby, ze widać z nich Tatry, Pieniny, Gorce i nie tylko. Jak to możliwe? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym materiale!
Ubiegły weekend w gminie Kościelisko minął pod znakiem kultywowania lokalnych tradycji. W ramach XVII Tatrzańskich Wici zorganizowano XIV Polaniarski Osod. 
Dzisiaj w zakopiańskim szpitalu powiatowym otwarto nowy oddział SOR. Zapraszamy na relację z wydarzenia.
Już po raz ósmy wojowie Peruna zjechali pod Tatry by wspólnie kultywować tradycje przodków. Nie zabrakło piwa, walki, kramów handlowych, starych pieśni, no i oczywiście - zabawy.
Pstrąg to ryba, która dzięki rwącym wodom Dunajca towarzyszy mieszkańcom Tylmanowej od wieków. Obecnie rybi towarzysz miejscowej społeczności zyskał swoje święto.
Forum Ekonomiczne w Krynicy już za nami. Na miejscu nie mogło zabraknąć nas - ekipy TVPodhale.info! Zapraszamy na materiał.
Jeszcze raz wracamy do sprawy wypadku w Szaflarach, do którego doszło w trakcie jazdy egzaminacyjnej. Przypominamy - w wypadku zginęła 18-letnia Angelika, kierowca pojazdu. Egzaminator nie doznał żadnych obrażeń - w porę opuścił auto.
Wczoraj w Ochotnicy Dolnej otwarto nowoczesne boisko sportowe. To szereg nowych możliwości sportowego rozwoju nie tylko dla najmłodszych mieszkańców.
Dzisiaj w Tylmanowej otwarto nowe boisko sportowe. W uroczystym przecięciu wstęgi brał udział m.in. Wiceminister Sportu i Turystyki. Zapraszamy na relację z wydarzenia!
Dożynki Podhalańskie z Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej Święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich
Do widoku inwestycji na terenie Gminy Poronin zdążyliśmy się przyzwyczaić. I choć rozkopana Zakopianka - chwilowo - nie cieszy nikogo, nie można tego samego powiedzieć o otwartym właśnie Gminnym Przedszkolu w Zębie. Drugiej tego typu placówce na terenie gminy
Dzisiaj w auli PPWSZ w Nowym Targu odbyła się narada dyrektorów placówek oświatowych z Podhala. Podejmowano m.in. temat zmian, które czekają szkolnictwo w nadchodzącym roku szkolnym.
Zabytkowy rynek w Krościenku nad Dunajcem czeka rewitalizacja. Co się zmieni? Kiedy rozpocznie się inwestycja? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym materiale!


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
odwiedziło nas 56274263 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms