strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W minioną sobotę w Niedzicy odbył się piknik rodzinny. Głównym celem było świętowanie odzyskania niepodległości oraz integracja rodziców z dziećmi. A to wszystko w sportowej atmosferze.
W tym roku Spotkanie Muzyk Podhalańskich "Dziadońcyne Granie" wyjątkowo trwało dwa dni. Rozpoczęło się w miniony piątek w Domu Ludowym, gdzie można było usłyszeć słuchowisko poświęcone patronce wydarzenia.
W miniony piątek w Maniowach odbył się benefis artystyczny Stanisława Jabłońskiego. Zapraszamy na relację z wydarzenia.
Dzisiaj na nowotarskim PPWSZ rozpoczęła się dwudniowa konferencja pt. " Zdrowie w ontogenezie". W dzisiejszym materiale przybliżamy jej szczegóły.
Dzisiaj w Gminie Łapsze Niżne, kadencja 2018-2023 miała swój uroczysty początek.
300+, 500+ i rodzinne - czy to dobry czas na składanie wniosków? Okazuje się, że tak a w przypadku programu Dobry Start to ostatni dzwonek. Więcej szczegółów i porad w dzisiejszym materiale. Zapraszamy wszystkich rodziców i nie tylko.
W Gminie Łapsze Niżne ku końcowi zbliża się kilka inwestycji znacząco poprawiających komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale. Zapraszamy!
Jesień w tym roku wyjątkowo nas rozpieściła. Jednak zima zbliża się wielkimi krokami, a na drogach robi się coraz bardziej niebezpiecznie.
W Powiecie Tatrzańskim co roku 11 listopada składa się hołd naszej Ojczyźnie. W bieżącym roku, zaszczyt bycia gospodarzem wydarzenia przypadł samorządowi z Bukowiny Tatrzańskiej.
Również w Gminie Łapsze Niżne nie zapomniano o wielkim święcie Naszej Ojczyzny.
Posiady z pieśnią żołnierską i patriotyczną "Podhalańska Idzie Wiara".  Posiady uświetniła poezja Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Michała Żebrowskiego. 
W ramach Powiatowych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się konkurs historyczny "Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości". 
Wczoraj w nowotarskim hotelu CASA odbyła się konferencja Tarcza 2.0. Wydarzenie zebrało szerokie gremium reprezentowane przez pracowników pomocy społecznej, nauczycieli, pracowników socjalnych czy ludzi nauki. Rozmawiano o rozwoju młodych ludzi i o zagrożeniach które mu towarzyszą. Projekt...
Cała społeczność Dursztyna uczciła 100 lat niepodległości naszej ojczyzny w osobliwy sposób. Zapraszamy na relację.
W tym roku odbył się już X Memoriał Grzegorza Wesołowskiego. Wspólnie z przyjaciółmi wspominaliśmy tę nieszablonową postać.


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
odwiedziło nas 59406782 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms