strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Życzenia Bożonarodzeniowe przesyła Wójt Gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz!
Mimo niesprzyjającej, zimowej aury, w niedzielę na nowotarskim rynku zebrało się liczne grono mieszkańców miasta. 
Jak co roku, mieszkańcy Gminy Raba Wyżna spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole.
W ubiegłą niedzielę, w nowotarskiej Parafii pw. św. Brata Alberta oraz Skalnym Dworku hucznie świętowano XXX-lecie Podhalańskiego Zrzeszenia Pszczelarzy. 
Na Krzeptówkach w Zakopanem zapłonęło Betlejemskie Światło Pokoju - symbol miłości bliźniego, transoprtowany przez skautów różnej narodowości po całym kontynencie europejskim już od 30 lat. 
Kościelisko oficjalnie otwarło sezon zimowy! Pierwszym przystankiem stał się Dom Ludowy!
Wielkie rzeczy dzieją się w Zakopanem! Dzisiejsza konferencja prasowa w Urzędzie Miasta przyniosła odpowiedzi na wiele pytań. Oficjalnie Katownia Podhala "Palace" przechodzi w ręce miasta, które dzięki rządowemu, finansowemu wsparciu rzędu 9 milionów złotych, ostatecznie wykupiło...
Jak to możliwe, że Daleki Wschód zawitał do Ostrowska? Odpowiedzi szukajcie w dzisiejszym materiale!
Jarmark Bożonarodzeniowy w Sromowcach Niżnych doczekał się III edycji. Jak co roku nie zabrakło dobrej zabawy i przede wszystkim wspólnej pomocy potrzebującym. Zapraszamy na relację z wydarzenia!
Już w najbliższą niedzielę WIELKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Sromowcach Niżnych. Wspólnie będziemy mogli nieść pomoc potrzebującym!!! Zapraszamy do Sromowiec!!!
Wczoraj w Skawie spotkali się ludzie, którym pomoc drugiemu człowiekowi nie jest obca. Więcej szczegółów w materiale!
Podczas zakończonego ósmego grudnia IX. Międzynarodowego Forum Górskiego, uczestnicy spotkania omawiali sprawy ważne z punktu widzenia rozwoju podtatrzańskich miejscowości. 
Nie było wróżb, ale wszyscy mieli jedno życzenie - wspomóc chorującą na przewlekłą białaczkę Gabrysię. W Białym Dunajcu pożegnali czas hucznej zabawy "Góralskimi Andrzejkami z Nojśwarniyjsymi". Jak było? Zapraszamy na materiał!
Czwartego grudnia w nowotarskiej siedzibie Związku Euroregion "Tatry" odbył się finałowy etap konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych pogranicza polsko-słowackiego.
Jak rozwijać turystykę? Na to i wiele innych pytań szukano odpowiedzi w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Łapsze Niżne.


Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni
odwiedziło nas 45505982 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms