strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Do Sromowiec Niżnych zawitali Kujawiacy. Wczoraj wykorzystaliśmy okazję, aby poznać barwną Kujawską kulturę. Zapraszamy na relację!
Zapowiedź XVII Dnia Misia, Miodu i Bartników 19 Sierpnia 2018 r.
Święto Potraw Regionalnych to prawdziwa gratka dla miłośników tradycyjnych dań. O różnorodności potraw, zaangażowaniu organizatorów oraz gospodyń, a także innych atrakcjach mówimy w dzisiejszym materiale! Stanowczo odradzamy oglądanie tym, co nie jedli jeszcze kolacji : )...
Zapraszamy na krótką fotorelację z zawodów Gorce Ultra Trail. Działo się! zdjęcia: FB, @Gorce Ultra Trail
Pasterka z Ludźmierza
Europejskie Targi Produktów Regionalnych wciąż trwają. Co mogą znaleźć tam Ci, którzy rzutem na taśmę zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu?
W Rogoźniku odbyły się Gminne Zawody Jeździeckie. Nie zabrakło wielu pasjonatów koni i jeździectwa.
Dni Ochotnicy to przede wszystkim hołd dla byłych i obecnych mieszkańców miejscowości. To także ukłon w stronę folkloru. W tym roku organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych niespodzianek. Jakich? Szczegółów szukajcie w materiale!
Od 11 do 15 sierpnia wystawcy z całej Europy będą mieli szansę pochwalić się swoimi wyrobami i produktami. Nie zabraknie także tego, co nasze i naturalne.
W ramach 52. Sabałowych Bajań odbyła się Sabałowa Noc, której - główny punkt - stanowiło pasowanie na Zbójnika oraz przyznanie tytułu "Wiyrchowyj Orlicy".
W ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w Chochołowie rozpoczęły się Ciesielskie Śpasy!
Urzeka Cię piękno pienińskiej przyrody? Wkurzają kolejki i stracony czas, który mógłbyś spożytkować w bardziej pożyteczny sposób? Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich na Rzece Dunajec podjęło kroki, aby zdynamizować oczekiwanie na spływ!
Wczoraj w siedzibie Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury zostały przedstawione szczegółowe informacje na temat zbliżających się IX Europejskich Targów Regionalnych
Zaproszenie na 52 Sabałowe Bajania


Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Inauguracja nowego roku akademickiego na PPWSZ
Dzień Seniora w Kacwinie
Andrzej Skupień | Tatrzańska Jedność...
Bronisław Stoch | Tatrzańska Jedność...
Wiesław Lenart | Tatrzańska Jedność...
Szymon Kocel | Tatrzańska Jedność...
Stanisław Gąsienica-Wawrytko | Tatrzańska...
Paweł Para | Tatrzańska Jedność...

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 54079913 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms