strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W ubiegłą sobotę Trzej Królowie wraz z orszakiem przeszli ulicami Poronina. Zapraszamy na fotorelację!
Mieszkańcy Chochołowa przeszli w uroczystym orszaku, aby złożyć hołd nowo narodzonemu Jezusowi.  
Na Krzeptówkach spotkała się cała góralska brać ze Związków Podhalan. Na wspólne świętowanie przybyli również goście z drugiego końca Polski.
Jak co roku funkcjonariusze służb mundurowych mieli pełne ręce roboty. O szczegółach opowiada rzecznik zakopiańskiej policji.
Zamek w Czorsztynie to część wspaniałej historii naszej ojczyzny. Przez wieki pełnił funkcje obronne. Obecnie to zamek potrzebuje obrony przed bezlitosnymi siłami natury. Każdy z nas może pomóc w uratowaniu zabytku. Zapraszamy na materiał, w którym szerzej przybliżamy problem, jak również...
Zespół Regionalny „Mali Wiyrchowianie” z Bukowiny Tatrzańskiej wystałił w BCK „Dom Ludowy” „Bukowiańskie Jasełka”. Zapraszamy do oglądania.
W Krościenku nad Dunajcem kolejny raz odbyło się wspólne kolędowanie przy szopce. Oprócz wspólnego śpiewu dla małego Jezusa organizatorzy przygotowali coś jeszcze!
"Ubiegły wtorek przyniósł do Krempach świąteczny koncert charytatywny zorganizowany dla wieloletniego pedagoga, nauczyciela wychowania fizycznego i muzyki, współtwórcy krempaskiego LOK-u oraz działającej od kilkudziesięciu lat scholi parafialnej. Dziś walczącego z chorobą....
Gmina Krościenko nad Dunajcem po raz kolejny organizuje sylwestra nad Dunajcem. Dla gości przygotowano wiele atrakcji! Zapraszamy!
Mieszkańcy Ochotnicy po dziś dzień nie zapominają o niewinnych, którzy zginęli z ręki nazistów. Dzisiaj oddano im hołd...
Było rodzinnie i śpiewająco. Zapraszamy na materiał!
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a w Gminie Czarny Dunajec została zorganizowana IV. edycja Transgranicznego Konkursu Szopek. Do Szkopły Podstawowej w Chochołowie zjechali młodzi artyści z Polski i Słowacji.
Życzenia Bożonarodzeniowe przesyła Wójt Gminy Krościenko n. D Jan Dyda!
Życzenia Bożonarodzeniowe przesyła Wójt Gminy Ochotnica Dolna Stanisław Jurkowski!


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 45505988 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms