strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera kształci mieszkańców miejscowości już od 130 lat. Wczoraj z tej okazji otrzymała podziękowania. Zapraszamy na relację!
  Współpraca między gminami zamiast rywalizacji? Tak to możliwe! O efektach i szczegółach tych działań w dzisiejszym materiale. Zapraszamy! Film Promocyjny użyty w materiale: Prod.: OPEN group Łukasz Pereszczak Reż.: Łukasz Pereszczak
W ubiegłym tygodniu w Murzasichlu rodzina straciła dach nad głową. Deklaracje o pomocy padają ze wszystkich stron. Jak wesprzeć rodzinę? Wpłacając dobrowolną sumę na sugerowany przez wspierający pogorzelców Związek Podhalan o/Zakopane numer rachunku:   66 8791 0009 0001 0011 4808 0003...
Mamy już astronomiczną wiosnę jednak aura na zewnątrz w niczym jej nie przypomina. Utrzymujący się mróz skuł lodem rzeki i jeziora. Może to dla nas stanowić poważne niebezpieczeństwo.
Dzięki staraniom Biura Promocji Podhalańskiej Wyższej uczniowie szkół średnich z całego Podhala mogli dzisiaj poznać odpowiedź na wiele pytań związanych z funkcjonowaniem wyższej uczelni. Ponadto dzięki ciekawym i praktycznym prezentacjom kierunków przygotowanym przez studentów i...
W minioną sobotę w Bukowiańskim Domu Kultury, najmłodsi mieszkańcy mieli okazję poznać tajniki tej niełatwej sztuki.
Jak zbójowanie przekłada się na zarządzanie - chociaż z tego jednego powodu warto przeczytać książkę autorstwa Jerzego Sadeckiego "Rektor Zbójnik". Książka ukazuje niezwykle bogate życie profesora Stanisław Hodorowicza.
W piątek w Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie odbyły się drugie targi edukacyjne. Ich celem jest ułatwienie młodzieży decyzji przy wyborze szkoły średniej.
Jak wyglądał tegoroczny czekoladowy dzień w Poroninie? 
Namiastka Himalajów w Kluszkowcach i nocleg na pionowej ścianie to tylko niektóre atrakcje ekstremalnego Dnia Kobiet.
Dzisiaj ruszyła budowa mostu w Białym Dunajcu. Czy rozwiąże to wieloletni problem korków?
Mieszkańcy Gminy Ochotnica Dolna będą mieli ku temu okazję już w najbliższą niedzielę. W Szkole Podstawowej w Ochotnicy Górnej będą mogli oddać krew. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomagać!
Wieloletnia współpraca między PPWSZ a Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego stała się formalnym faktem.
Wczorajsze popołudnie dla miłośników góralszczyzny w przeróżnych formach było prawdziwą gratką. Dlaczego? Szczegółów szukajcie w dzisiejszym materiale!
Śladem wilczym pobiegli. Czy pamiętamy o "Wyklętych"?


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 47161431 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms