strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Góralski Karnawał zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie nie zabraknie góralszczyzny, ale i wielu atrakcji, które można spotkać tylko podczas tej wyjątkowej zabawy karnawałowej. Zapraszamy wszystkich do Bukowiny Tatrzańskiej!
Światowy Dzień Śniegu to wydarzenie popularyzujące sporty narciarskie oraz aktywizujące najmłodszych. Zakopane dołączyło do grona kilkuset miejsc z całego świata, do których zawitało to osobliwe święto.
Od 18 stycznia strażacy z OSP w Krośnicy mają do dyspozycji nowoczesny samochód ratowniczo-gaśniczy. Byliśmy z kamerą na jego przywitaniu. Zapraszamy na materiał!
Jasełka w Dursztynie to wieloletnia tradycja. Również w tym roku cała społeczność miejscowości ochoczo włączyła się w ich przygotowanie. Zachęcamy również do obejrzenia całości spektaklu. Materiał ukaże się niebawem w TV Podhale!
W Niedzickim GOK-u , najmłodsi wcielili się w producentów filmowych, a to wszystko z czystym powietrzem w tle.
W minioną niedzielę remiza OSP w Dursztynie zamieniła się w grotę pasterzy w Betlejem. Na scenie wystąpiły dzieci, młodzież oraz całe rodziny. Ogromne brawa dla aktorów i sióstr niepokalanek. 
W minioną sobotę maturzyści z Powiatu Tatrzańskiego wspólnie zatańczyli Poloneza na ulicach Zakopanego. Nie zabrakło również wspaniałej zabawy i barwnego korowodu.
Fotowoltaika to szereg zysków. To przede wszystkim niższe rachunki za energię i dbałość o środowisko. Niestety jak każde urządzenie techniczne, fotowoltaika wymaga konserwacji i napraw. Z takimi utrudnieniami borykali się właściciele tej technologii  z terenu Gminy Ochotnica Dolna, na szczęście...
W dzisiejszym materiale przybliżamy historię Orszaku Trzech Króli. Zaglądamy również do dwóch podhalańskich miejscowości, aby sprawdzić, jak święto wygląda w połączeniu z góralską tradycją. Zapraszamy!
Wspólnego świątecznego kolędowania nie zabrakło również w Sieniawie. Zapraszamy na relację!
W piątek 28.12.2018 najlepsi uczniowie i studenci z Gminy Kościelisko otrzymali zasłużone nagrody. Zapraszamy na relację z wydarzenia.
Pasterka tranmsitowana z Sanktuarium Gazdziny Podhala w Ludzmierzu 
W miniony wtorek cała społeczność Gminy Poronin zaśpiewała dla Niepodległej Polski, podczas wyjątkowego koncertu. Szczegółów szukajcie w dzisiejszym materiale.
Życzenia Bożonarodzeniowe przesyła Wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach.
Życzenia Bożonarodzeniowe przesyła Wójt Gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk.


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 59406328 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms