strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W dzisiejszym wydaniu: 1. Co dalej z dworem Tetmajerów 2. Pożar samochodu w Kościelisku 3. Poszukiwania Jacka Fandrejewskiego 4. Św. Marcin a tradycja 5. Mali patrioci A także pogoda oraz chwila z muzyką! Zapraszamy na materiał!
W dzisiejszym wydaniu: 1. Polacy pracujący na Słowacji 2. Nowa droga w Krempachach 3. Aktywizacja bezdomnych na Orawie 4. Sposób na czystsze powietrze w Zakopanem 5. Utrudnienia komunikacyjne w Zakopanem w Dzień Niepodległości Zapraszamy na materiał!  
Dla Podhalan tradycja to świętość. Jak kultywują ją mieszkańcy Gminy Poronin?
W dzisiejszym wydaniu: 1. Pożar hotelu w Zakopanem 2. Honorowe obywatelstwo miasta Nowy Targ 3. Budowa mostu w Poroninie 4. Pienińskie Zaduszki 5. Trzecia tura budżetu obywatelskiego Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszym wydaniu: 1. Śmiertelny wypadek w Łopusznej 2. Pożar w Ostrowsku 3. Kolejne zatrzymanie złodziei z Odrowąża i Bielanki 4. Kradzież w kościele 5. Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne A także pogoda oraz chwila z muzyką Zapraszamy na materiał!
Podsumowanie policyjnej akcji "Znicz 2016" z powiatów tatrzańskiego oraz nowotarskiego.
W dzisiejszym wydaniu: 1. Zatrzymanie dwóch przestępców poszukiwanych listem gończym 2. Dzień Św. Huberta 3. Sukces podhalańskiej snowboardzistki 4. Poszukiwania mężczyzny w Tatrach A także pogoda i chwila z muzyką! Zapraszamy na materiał!
Przedszkole w Bukowinie Tatrzańskiej odwiedziło dziś wielu znanych świętych. Kogo można było spotkać? Zapraszamy na materiał!
W dzisiejszym wydaniu: 1. Groźny wypadek przy ścince drzewa 2. Problem z agresywnymi wilkami 3. Zatrzymanie za narkotyki 4. Strategia Rozwoju Lokalnego w Pieninach Zapraszamy!
W dzisiejszym wydaniu: 1. Wielkie szczęście podczas wypadku w Chyżnem 2. Rusza kolejka na Kasprowy Wierch 3. Policyjny pościg w Szczawnicy 4. Kwesta na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków 5. Wypłacalność 500+ na Podhalu A także chwila z góralską muzyką...
Przegląd najważniejszych wydarzeń 30.10.2016: 1) Pożar w Zakopanem 2) Zakończenie sezonu w Flisackiego w Sromowcach Niżnych 3) Policja poszukuje wandali 4) Światła na Szaflarskiej 5) Komunikat MZK Nowy Targ
ŚDM - Jesteśmy razem - na żywo
Zbliża się święto Wszystkich Świętych. Wielu z nas na groby bliskich wybiera się daleko od domu. O czym powinniśmy pamiętać?
Dzisiaj rano na działkę blokującą budowę ronda w Szaflarach przybył egzekutor działający z ramienia Wojewody Małopolskiego. Jak przebiegała rozbiórka ogrodzenia oraz jak do sprawy odnosi się rzecznik Wojewody? Szczegóły w materiale!
W dzisiejszym wydaniu: 1. Porozumienie w Powiatowej Komendzie Policji w Nowym Targu 2. Kradzież tabletu 3. Akcja znicz 4. Tańsze bilety w Zakopanem 5. Więcej wody w Zakopanem Zapraszamy na materiał!


Pierwszy «« (226-240)(241-255)(256-270)(271-285)(286-300) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
TRWA BUDOWA TUNELU NA ZAKOPANCE
Występ zespołu "Tęcza"- Stare Troki...
KONCERT MUZYKI POWAŻNEJ W RABIE WYŻNEJ
Msza Święta z Ludźmierza - 2017
Wandalskie zabawy w Zakopanem
Kazanie abp Marka Jędraszewskiego z...
Szczególny gość w Ostrowsku
II Etap Road Challenge

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 38013722 od 2010-06-30
1999-2017 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms