tvpodhaleKontakt - ZakopanePartnerzy Telewizji PodhaleRedakcja Telewizji PodhaleReklamamenu redkacji
wydarzenia


Domniemany atak terrorystyczny na organy administracji publicznej spowodował totalny chaos nie tylko w działaniu urzędów, ale takze wśród mieszkańców. Alarm obowiązywał na terenie całego kraju, gdyż nikt nie wiedział, w którym miejscu terroryści zaatakują.
Już po raz czternasty na nowotarskim cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych przeprowadzana będzie dobroczynna kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków. Z dotychczasowych datków udało się już odnowić ponad 50 zabytkowych i ważnych historycznie pomników.
Podhale nie chce wprowadzenia waluty Euro. O tym czy jest ona potrzebna czy nie próbowano dyskutować wraz z młodzieżą podczas spotkania w nowotarskim magistracie. Ale ani młodzi, ani starsze pokolenie - w tym jednogłośnie czołowi samorządowcy podhalańscy przeciwni są jak na razie tej wspólnej...
Na Pęksowym Brzysku poświęcono pomnik, który jest symbolicznym grobem Macieja Berbeki.
W popularnym serwisie społecznościowym została założona strona, która jeszcze kilka dni temu widniała jako "obiekt sportowy". Po wizji lokalnej, która odbyła się 15 października na "patelniach", profil strony został zmieniony na "społeczność". Patelnie słyną w...
O godzinie 17:42 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze zabudowań gospodarczych na osiedlu Niwa w Nowy Targu. Spaleniu uległo pomieszczenie znajdujące się tuż przy filii miejskiej biblioteki.
Sopot promował na Krupówkach przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce.
Podczas konferencji prasowej u Burmistrza Nowego Targu zostały ogłoszone i skomentowane wyniki, jakie miasto osiągnęło w przeprowadzonym po raz czwaty przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji Rankingu Gmin Małopolski 2012.
Przy Powiatowym Urzędzie Pracy powstało kolejne Pole Nadziei. Akcja skierowana na rzecz Fundacji Adama Worwy od czterech lat zrzesza coraz większą liczbę organizacji i osób prywatnych.
W Nowym Targu po raz kolejny Polski Związek Niewidomych i Słabowidzących Koło w Nowym Targu obchodził uroczystość Światowego Dnia Białej Laski. W uroczystosciach wzięło udział około 140 osób spośród około 300, które zrzesza nowotarskie Koło.
W dniu Święta Rybaka w Paszkówce, w gminie Brzeźnica, odbyły się Mistrzostwa Szkół w Grillowaniu Karpia, w których udział wzięli dwaj uczniowie nowotarskiej szkoły ZSCKR - Przemysław Krauzowicz i Grzegorz Barnaś.
Szczawnica cieszy się coraz większą rzeszą osób grających w brydża. W miniony weekend w Dworku Gościnnym zorganizowano I Turniej Brydża Sportowego, w którym udział wzięło ponad 20 osób z różnych polskich miast. Czy brydż może na stałe wpisać się w "krajobraz"...
Nawet pół wsi mogło spłonąć po tym, jak nieostrożni pracownicy podczas prac remontowych w drewnianym budynku dawnego ośrodka zdrowia w Chochołowie, po zakończonych pracach pozostawili włączony grzejnik elektryczny, od którego budynek stanął w ogniu.
3 października odbył się IX Rajd Szkolny zorganizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu. Trasy rajdu wiodły przez pienińskie szlaki, w trakcie którego poznawano walory przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe tej części Polski.
Może nie mamy Mazur ani morza, ale i tak Małopolska jest najpiękniejszym regionem w kraju. Zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, urokliwe pagórki Sądecczyzny, królewski duch Krakowa. No i świetni ludzie, a także miejsca z klimatem: knajpki, pensjonaty, muzea. Plebiscyt Wielkie Odkrywanie...


Pierwszy «« (226-240)(241-255)(256-270)(271-285)(286-300) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Wiadomości 150/2014 - środa - 26.11.2014
Leszek Dorula vs Janusz Majcher - debata...
Marek Fryźlewicz vs Grzegorz Watycha - debata...
Wiadomości 149/2014 - poniedziałek - 24.11.2014
MMKS Podhale vs TH Unia Oświęcim
Wiadomości 148/2014 - piątek - 21.11.2014
Wiadomości 147/2014 - czwartek - 20.11.2014
Wiadomości 146/2014 - środa - 19.11.2014

odwiedziło nas 15076683 od 2010-06-30
1999-2014 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms