strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W dzisiejszych Wiadomościach: Zakopane: zmiany na wyższych stanowiskach w Urzędzie Miasta - nowi naczelnicy i prezesi zakopiańskich spółek oraz jubileuszowa XX Spisko Watra.  Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking w Kościelisku - jakie atrakcje czekały na zgromadzonych? Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych już po raz drugi na nowotarskim lotnisku. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Jakie atrakcje czekają na nas podczas wakacji w Zakopanem? Otwarcie Biura Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz II Powitanie Lata z Nordic Walking. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Gorący Potok - jak wygląda aktualna sytuacja wód ? Czy odwiedzający ten basen termalny mogą kąpać się bezpiecznie? Jak Zakopane poradzi sobie z oszustami wykorzystującymi turystów podczas gry w "trzy kubki". Zapraszamy do oglądania!
Upały dają się we znaki leśnym zwierzętom, które chłodu szukają w miastach.
Zapraszamy na materiał z wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki 2015 w Białym Dunajcu.
Na Zakopiance w Białym Dunajcu doszło do zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. W wypadku zakleszczeni zostali pasażerowie auta osobowego. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Aktualizacja 06-07-2015; 14:48 - poszkodowana w wypadku kobieta zmarła w zakopiańskim szpitalu.
W dzisiejszych Wiadomościach: Dalsze problemy z ulicą Małe Żywczańskie w Zakopanem - czy uda się zabezpieczyć drogę, aby nie stanowiła zagrożenia? Coś dla wędkarzy i nie tylko - Press Meeting na Jeziorze Czorsztyńskim. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Kościelisko tworzy własną markę oraz XXIII Powiatowa Parada Orkiestr Dętych i Festiwal Dwóch Góralskich Kultur - Orawa i Podhale w Podszklu- jak wyglądała tegoroczna uroczystość? Zapraszamy! 
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości, a w nich: Próba bicia rekordu na zakopiańskiej skoczni; Rodzinne Posiady Szlachtowskie oraz Obchody 300-lecia kościółka świętego Jana Chrzciciela w Orawce - jak wyglądała uroczystość? Zapraszamy do oglądania.
W dzisiejszych Wiadomościach: Otwarcie sezonu letniego w Zakopanem- jakie atrakcje czekały na zgromadzonych mieszkańców i turystów? Oraz finał Pucharu Podhala - zwycięstwo Porońca Poronin. Zapraszamy. 
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości, a w nich: Podhalański Hufiec ZHP ma nową siedzibę w samym centrum Krupówek- to ważny etap w rozwoju harcerstwa na Podhalu. Chaos reklamowy w Zakopanem - czy problem uda się rozwiązać? Zapraszamy!
W dzisiejszych Wiadomościach: Uroczystości z okazji 60-lecia Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz "Świętojańskie Zwyki" w Orawce - jak w tym roku świętowano? Zapraszamy!
W dzisiejszych Wiadomościach: Coroczne badania koni w Zakopanem - co myślą fiakrzy o bardziej szczególowych badaniach? Oraz XIII Sobótki Nowotarskie - zapraszamy!
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Atak na zakopiańskie przedszkole  - co skłoniło kobietę do takiego czynu? Oraz wernisaż Haliny Rosy w Góralskim PrzyStanku. Zapraszamy


Pierwszy «« (226-240)(241-255)(256-270)(271-285)(286-300) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Gminne Zawody Jeździeckie w Rogoźniku
Jeszcze Polska Muzyka
Święto plonów i urodzaju w Sromowcach Niżnych
Muzyka Wielu Kultur w Szczawnicy
POD TATRY TYLKO Z KSIĄŻKĄ
Wolna Republika Ochotnicka
XV Święto Misia Miodu i Bartników
Barok na Spiszu - 2016

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 31517958 od 2010-06-30
1999-2016 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms