strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W powiatowym szpitalu im. Chałubińskiego w Zakopanem otwarto nowoczesny oddział anestezjologii i intensywnej terapii.
Mszą Świętą oraz złożeniem kwiatów pod tablicą na nowotarskim ratuszu uczcili nowotarżanie Dzień Niepodległości. Relacja z uroczystości w Jabłonce już wkrótce na TVPodhale!
Dzięki staraniom Związku Podhalan w Północnej Ameryce, w Chicago, jednej z ulic nadano imię Prezydenta Lecha Aleksandra Kaczyńskiego. Zdjęcia: Sławomir Budzik.
Jak zapowiedział Janusz Majcher, burmistrz Zakopanego , miasto przejęło tereny dworca PKP. Spółka odwołała się od decyzji wojewody. Sprawa może potrwać nawet 2 lata. Przez ten czas ładny, ale zaniedbany i odstraszający budynek turystów, nie doczeka się rewitalizacji...
1 listopada w drodze na Hawrań w Tatrach słowackich zginęła Zofia Cybulska - doświadczona taterniczka i kandydatka do rady miasta Zakopane w nadchodzących wyborach.
Na sesji rady miasta Zakopane przyznano odznaczenia honorowym dawcom krwi. Bezcenny dar życia jest szczególnie wartościowy w mieście turystycznym jakim jest Zakopane.
Jak informuje rzecznik zakopiańskiej policji ruch wokół cmentarzy będzie ograniczony. Zobacz, które miejsca w Zakopanem należy omijać.
Wieloletni skarbnik Nowego Targu Józef Młynarczyk odszedł na emeryturę. Jego miejsce zajął Łukasz Dłubacz - jego dotychczasowy zastępca.
Burmistrz Marek Fryźlewicz dziękuje odchodzącemu skarbnikowi oraz ma nadzieję na równie dobrą współpracę z młodym, ale doświadczonym nowo wybranym skarbnikiem.
Pierwsze wystąpienie nowego skarbnika stolicy Podhala - Łukasza Dłubacza.
Sześciu nowych ratowników zasiliło szeregi Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podczas uroczystości Dnia Ratownika i 101 rocznicy powstania TOPR, nowi ratownicy potwierdzili gotowość niesienia pomocy ludziom w Tatrach.
Zima już tuż tuż. Przekonali się o tym mieszkańcy stolicy Podhala - Nowego Targu.
W sobotę, 16 października, schronisko w Dolinie Chochołowskiej otrzymało imię Jana Pawła II na pamiątkę spotkania Papieża z Lechem Wałęsą w roku 1983. Przedstawiamy relację z uroczystości oraz wspomnienia osób, które wtedy spotkały Ojca Świętego.
10 października 2010 przy kościele NSPJ w Nowym Targu, zasadzono cebulki żonkili w ramach akcji Pola Nadziei.
Czy Zakopane to miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym?


Pierwszy «« (2071-2085)(2086-2100)(2101-2115)(2116-2130)(2131-2145) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
46 Konkurs Potraw Regionalnych w Łopusznej
Wernisaż VII edycji wystaw „Dusza na dłoni”
Bałkany 2018 – Podróż dla Innych.
Festiwal „Muzyka nad Zdrojami” czas zacząć!
Droga Nowego Człowieka
33. Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich...
Msza święta
Charytatywnie dla Kuby!

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 50977797 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms