strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Mieszkańcy Podhala rankiem mogli oglądać niezwykłe zjawisko. W niemal 80 procentach tarcza słońca została zasłonięta przez księżyc, który znalazł się pomiędzy ziemia a słońcem. Dzięki znakomitej pogodzie panującej tego dnia widoki zapierały dech w piersi. Niecodzienny widok można było...
Gościem "Rozmów" był przewodniczący rady miasta Nowy Targ - Pan Michał Glonek . Nagranie z  wtorku, 4 stycznia . Na program zaprasza TVPodhale.info oraz Karcma u Borzanka.
Na Krościeńskim rynku kolejny raz witano Nowy Rok. Mimo śniegu i mrozu zabawa była szampańska. To była naprawdę "gorąca noc".
Coraz więcej osób korzysta z Karty Tatrzańskiej, uprawniającej do rabatów w wybranych obiektach sportowych, rekreacyjnych i gastronomicznych. Produkt ten przyjął się w powiecie tatrzańskim, a jego twórcy zapowiadają, że będzie jeszcze atrakcyjniejszy.
Nad Gorcami nie było GORRRRRRĄCEEEE!!! Relacja naszego widza Tomasza.
Zapraszamy do obejrzenia materiału jak mieszkańcy Rabki przygotowywali się do Świąt Bożego Narodzenia!
Jak za dawnych lat przedstawiamy Kronikę filmową 2010 . W tym roku było sportowo, wesoło, czasem smutno, ale i nie obyło się bez walki z żywiołem.
Gościem programu była szefowa fundacji im. Adama Worwy - Pani Jolanta Łapsa . Na program zaprosiła TVPodhale.info oraz Karcma u Borzanka. Program został wyemitowany 28 grudnia 2010.
Nikt nie podjął się organizacji plenerowego Sylwestra w zimowej stolicy Polski. Jest za drogo i nie ma jak zabezpieczyć takiej imprezy. Gościom pozostają zabawy w lokalach i restauracjach.
Od wigilii na terenie powiatu tatrzańskiego obowiązuje karta rabatowa - tzw. Karta Tatrzańska. Obejmuje ona ponad sto obiektów objętych rabatem od 10 do 25 procent.
Trwa akcja Choinka 2010. Za nielegalne wycięcie drzewka z lasu grozi 1000 zł mandatu.
Jak co roku nowotarski rynek wypełniły kolędy i atmosfera świąt, podczas tradycyjnej Wigilii w mieście.
Sezon zomowy został oficjalnie rozpoczęty. Otwarli go prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz wiceburmistrz Zakopanego Wojciech Solik. Aby to przypieczętować dokonano tradycyjnej wymiany desek snowboardowej oraz winsurfingowej. Włodarze partnerskich miast przedłużyli również umowę o współpracy obu...
Na miejskiej choince znajdującej się przed ratuszem zawisły dziś ozdoby. Zgodnie z wprowadzoną przez Burmistrza Marka Fryźlewicza tradycją, okazałego świerka naturalnie rosnącego przed centralnym budynkiem Rynku, ubrały dzieci – w tym roku byli to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa...
Światełko Betlejemskie wywieźli na Kasprowy Wierch harcerze, których poprowadził przewodnik tatrzański Ujek Stasek. Światełko przekazano pracownikom PKL i obserwatorium meteorologicznego oraz nielicznym turystom. Łukasz umieścił światełko na słupku granicznym.


Pierwszy «« (2041-2055)(2056-2070)(2071-2085)(2086-2100)(2101-2115) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Fizjoterapia i Kosmetologia z dyplomami
Skutki intensywnych opadów deszczu
Msza święta
Górale rozpoczęli zabawę
46 Konkurs Potraw Regionalnych w Łopusznej
XXVII Orawskie Lato
Wernisaż VII edycji wystaw „Dusza na dłoni”
Festiwal „Muzyka nad Zdrojami” czas zacząć!

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 51181140 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms