strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


VI Małopolski Festwal Smaku - Nowy Targ 11 lipiec 2010r. Rozmowa z panem Łukaszem Pelc kierownikiem Biura Promocji Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego.
Burmistrza Miasta Nowy Targ oraz organizatorzy Festiwalu Smaku opowiadają o imprezie, jaka odbędzie się w Nowym Targu 11 lipca.
Już w tę niedziele zapraszamy na nowotarski rynek. Materiał z zeszłorocznej edycji Festiwalu Smaku.
Zapraszamy na Wakacje w mieście - czyli w Nowym Targu!
Zbigniew Ziobrowski z TPN i Patrycja Nowakowska o akcji wspomagającej przyrodę w Tatrach
Aktywnie z uśmiechem - pierwszy piknik dla osób niepełnosprawnych - rozmowa z Panem Jakubem Sikorskim - asystentem Burmistrza Miasta Zakopane do spraw osób niepełnosprawnych.
Zapraszamy na relację z kolejnych, siódmych już Dni Zakopanego.
Warsztaty taneczne z gwiazdą You Can Dance to jeden z punktów programu 7 dni Zakopanego. Uwaga: słaba jakość dźwięku!
Jedno miejsce, dwie kultury - tak można określić to, co działo się 30 maja na Orawie. W Jabłonce po raz dziewiąty spotkały się dwie odległe tradycje: afrykańska i góralska. Wszystko za sprawą akcji „Orawa dzieciom Afryki”.
Zapraszamy na relację z pokazu mody góralskiej w restauracji SIWY DYM w Warszawie. Czy góralki podbiły serca mieszkańców stolicy? Obejrzyj relację!
Deszcz nie popsuł studenckiej zabawy - Oddział Zamknięty zagrał i zaśpiewał dla studentów Podhalańskiej Wyższej. Na imprezie nie zabrakło niczego nawet pokazu ogni - co prawda nie sztucznych, ale Teatru Ognia z Krakowa. Mimo chłodu atmosfera była gorąca, a to za sprawą DJ-a i wodzireja w...
Zapraszamy na wywiad i fragmenty koncertów zespołu Siklawa. Przeboje grupy znane i lubiane rozkołysały zgromadzoną młodzież.
Zapraszamy na pierwszą relację z tegorocznej edycji Juwenaliów Podhalańskich!
Zapraszamy na drugą relację z koncertu charytatywnego na rzecz zakopiańskiego HOSPICJUM. Wystąpili: góralski kabaret TRUTEŃ , Mateusz Ziółko, grupa OCELOT. Podczas aukcji licytowano koronę MISS RABKA 2009 Agnieszki Kościelniak , rękawice Mistrza Świata w Kick-boxingu Łukasza...
Obfite opady deszczu sprawiły, iż lokalne potoki i małe rzeczki zamieniły się w niebezpieczny dla człowieka żywioł. Przez kilka ostatnich dni intensywnie padał deszcz. Na Podhalu, Spiszu i Orawie woda spływająca z gór niszczyła domy, drogi, mosty. Od niedzieli Orawa walczy z żywiołem....


Pierwszy «« (1996-2010)(2011-2025)(2026-2040)(2041-2055)(2056-2058) »» Ostatni
odwiedziło nas 46272303 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms