strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Pogoda podczas weekendu w górach będzie ładna tylko rano. Popołudniu w Tatrach spodziewane są burze. Jak zachować się w podczas burzy w górach radzi ratownik TOPR.
Nowy Targ oraz Kieżmark na Słowacji zrealizują mikroprojekt w ramach współpracy transgranicznej finansowany m.in. z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry, który ma za zadanie pokazać stroje ludowe po obu stronach granicy.
Podczas niedzielnej imprezy po raz kolejny mieszkańcy stolicy Podhala będą bili rekord w jednorazowym jedzeniu nowotarskich lodów.
Nowa ustawa jeszcze bardziej uszczupli budżet parków narodowych i krajobrazowych. Jest obawa, że będą redukcje etatów.
Pracownicy rabczańskiego szpitala będą protestować na zakopiance w weekend. Chcą w ten sposób wymóc na NFZ, aby nie likwidowano oddziału chirurgii.
Burmistrz Nowego Targu, Marek Fryźlewicz, wystąpi do Rady Miasta o wyasygnowanie dodatkowych 500 tys. zł na Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy „Podhale”.
Już niebawem w Hotelu Mercure Kasprowy wybrana zostanie najpiękniejsza małopolanka w konkursie Miss Polonia Małopolski 2011. Niebawem relacja z imprezy.
Komentarz Janusza Majchra
Zamiast parkingów zaporowych - połączenia między stacjami narciarskimi
Związkowcy protestowali przeciw nieudolności pracy rządu. Żądają odwołania Ministra Środowiska.
Według lekarzy weterynarii, stan koni jest dobry. Fiakrowie zapewniają, że o swe zwierzęta dbają.
Akcje ratowników TOPR w Tatrach podczas długiego weekendu.
Drugi casting do konkursu piękności Miss Rabka-Zdrój nie będzie ostatni. W związku z dużym zainteresowaniem odbędzie się jeszcze jeden, ostatni casting w piątek 1 lipca o godz. 16 w kluie Fitnessland.
Według orzeczenia sądu w Nowym Sączu, baca z Zębu handlował oscypkiem nie mając certyfikatu. Zapowiada walkę o dobre imię.


Pierwszy «« (1981-1995)(1996-2010)(2011-2025)(2026-2040)(2041-2055) »» Ostatni
odwiedziło nas 56444682 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms