strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Jak za dawnych lat przedstawiamy Kronikę filmową 2010 . W tym roku było sportowo, wesoło, czasem smutno, ale i nie obyło się bez walki z żywiołem.
Gościem programu była szefowa fundacji im. Adama Worwy - Pani Jolanta Łapsa . Na program zaprosiła TVPodhale.info oraz Karcma u Borzanka. Program został wyemitowany 28 grudnia 2010.
Nikt nie podjął się organizacji plenerowego Sylwestra w zimowej stolicy Polski. Jest za drogo i nie ma jak zabezpieczyć takiej imprezy. Gościom pozostają zabawy w lokalach i restauracjach.
Od wigilii na terenie powiatu tatrzańskiego obowiązuje karta rabatowa - tzw. Karta Tatrzańska. Obejmuje ona ponad sto obiektów objętych rabatem od 10 do 25 procent.
Trwa akcja Choinka 2010. Za nielegalne wycięcie drzewka z lasu grozi 1000 zł mandatu.
Jak co roku nowotarski rynek wypełniły kolędy i atmosfera świąt, podczas tradycyjnej Wigilii w mieście.
Sezon zomowy został oficjalnie rozpoczęty. Otwarli go prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz wiceburmistrz Zakopanego Wojciech Solik. Aby to przypieczętować dokonano tradycyjnej wymiany desek snowboardowej oraz winsurfingowej. Włodarze partnerskich miast przedłużyli również umowę o współpracy obu...
Na miejskiej choince znajdującej się przed ratuszem zawisły dziś ozdoby. Zgodnie z wprowadzoną przez Burmistrza Marka Fryźlewicza tradycją, okazałego świerka naturalnie rosnącego przed centralnym budynkiem Rynku, ubrały dzieci – w tym roku byli to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa...
Światełko Betlejemskie wywieźli na Kasprowy Wierch harcerze, których poprowadził przewodnik tatrzański Ujek Stasek. Światełko przekazano pracownikom PKL i obserwatorium meteorologicznego oraz nielicznym turystom. Łukasz umieścił światełko na słupku granicznym.
Pełną parą ruszyła Akcja Viva! W ramach akcji wspólnie będziemy poszukiwać domów dla bezdomnych zwierząt. Akcje wspierają celebryci, m.in. Michał Piróg. Wiecej o akcji na: www.zaginaldom.pl
Naprawdę niewiele zabrakło, aby Miss Małopolski została najpiękniejszą Polką! Gratulujemy Agnieszce rodem ze Spytkowic tego tytułu! Prezentujemy wywiad z Agnieszką i materiał z finału Miss Małopolski.
CENTRUM HANDLOWE "SZYMONEK" OBCHODZI SWOJE PIERWSZE URODZINY!
Zapytaliśmy pracowników PSS Społem skąd pomysł na konkurs. Życzymy udanych, przedświątecznych zakupów.
Dziennikarze może nie zostaną ratownikami, ale poznając bliżej pracę "toprowców", będą mogli rzetelniej informować o zagrożeniach w górach.
Jak co roku włodarze Zakopanego i Sopotu oficjalnie rozpoczną sezon zimowy. Zapraszamy na Krupówki 18 grudnia


Pierwszy «« (1921-1935)(1936-1950)(1951-1965)(1966-1980)(1981-1995) »» Ostatni
odwiedziło nas 45519199 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms