strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W Gminie Łapsze Niżne ku końcowi zbliża się kilka inwestycji znacząco poprawiających komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale. Zapraszamy!
Jesień w tym roku wyjątkowo nas rozpieściła. Jednak zima zbliża się wielkimi krokami, a na drogach robi się coraz bardziej niebezpiecznie.
W Powiecie Tatrzańskim co roku 11 listopada składa się hołd naszej Ojczyźnie. W bieżącym roku, zaszczyt bycia gospodarzem wydarzenia przypadł samorządowi z Bukowiny Tatrzańskiej.
Również w Gminie Łapsze Niżne nie zapomniano o wielkim święcie Naszej Ojczyzny.
Posiady z pieśnią żołnierską i patriotyczną "Podhalańska Idzie Wiara".  Posiady uświetniła poezja Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Michała Żebrowskiego. 
W ramach Powiatowych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się konkurs historyczny "Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości". 
Wczoraj w nowotarskim hotelu CASA odbyła się konferencja Tarcza 2.0. Wydarzenie zebrało szerokie gremium reprezentowane przez pracowników pomocy społecznej, nauczycieli, pracowników socjalnych czy ludzi nauki. Rozmawiano o rozwoju młodych ludzi i o zagrożeniach które mu towarzyszą. Projekt...
Cała społeczność Dursztyna uczciła 100 lat niepodległości naszej ojczyzny w osobliwy sposób. Zapraszamy na relację.
W tym roku odbył się już X Memoriał Grzegorza Wesołowskiego. Wspólnie z przyjaciółmi wspominaliśmy tę nieszablonową postać.
SP w Szaflarach wraz z KPP w Nowym Targu wspólnie zwiększały świadomość bezpiecznego uczestnictwa w ruchu. Więcej szczegółów w dzisiejszej relacji.
W miniony piątek w kościele w Kluszkowcach uczniowie szkół z terenu Gminy Czorsztyn prezentowali swoje wokalne umiejętności, oddając przy tym hołd naszej ojczyźnie.
To już jutro! Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej.
Zapowiedź nadchodzących wydarzeń w Gminie Czorsztyn.
W ubiegłym tygodniu w Bańskiej Niżnej doszło do tragedii. W wybuchu zginął 40-letni mieszkaniec miejscowości. Nadal trwają prace nad ustaleniem konkretnych wniosków. O szczegółach rozmawialiśmy z rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu mł . asp . Dorotą Garbacz.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Starem Bystrem z odblaskami jest za pan brat. W tym roku oprócz utrwalenia ważnej wiedzy wśród uczniów promowano ja również wśród innych.


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 56238701 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms