strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


W Harkabuzie, kiszona kapusta miała swoje prawdziwe święto!
Grzegorzowi Wesołowskiemu szybko przyszło się pożegnać z pasją i marzeniami. Jednak dzięki przyjaciołom i rodzinie, pamięć o nim jest nieprzerwanie żywa.
W miniony piątek w Orawskim Centrum Kultury obradowano nad przyszłością parków krajobrazowych Pasma Policy oraz Torfowisk Orawskich. Nie zabrakło również tematu drogi ekspresowej S7 Rabka-Chyżne. Jaka Przyszłość czeka zaplanowane inwestycje?
W minioną niedzielę w Gminie Raba Wyżna odbył się finał kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy ogród.
W Zespole Szkół nr 1 w Starem Bystrem do bezpieczeństwa na drodze podchodzi się kompleksowo. Doskonałym dowodem może być rozstrzygnięty dzisiaj konkurs! Akcja udała się dzięki pomocy organizatorów: Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydziału Ruchu Drogowego...
Przedstawienie historii i naukowej działalności wyróżniających się ludzi Podhala i okolic, będących patronami szkół — to nowa inicjatywa Podhalańskiej Wyższej. Jak wyglądało pierwsze spotkanie związane z osobą profesora Andrzeja Waksmundzkiego? Zapraszamy na materiał!
W minioną sobotę podczas przeglądu można było podziwiać folklor góralski we wszelakich formach!
Janusz Radgowski  to niepełnosprawny maratończyk, żyjący dzięki przeszczepionej nerce. To przykład zmiany, jaka może nastąpić w człowieku. W ubiegłą środę spotkał się ze studentami Podhalańskiej Wyższej. Swoim wykładem starał się przekazać i piękno sportu, i życia. Niepełnosprawny student...
W ubiegłą sobotę w Nowym Bystrem odbyła się zabawa charytatywna na rzecz chorującej na dziecięce porażenie mózgowe Roksanki. Więcej w materiale! Zapraszamy!
Bank Spółdzielczy w Jabłonce wspólnie z Proboszczem Parafii w Podwilku i Gimnazjum im. ks. Jana Góralika w Podwilku uczcili pamięć ks. Jana Góralika, zamęczonego w Dachau.
Uczniowie SP w Obidowej zorganizowali spektakl poświęcony życiu świętego Jana Pawła II. Ponadto, tego samego dnia wręczono im nagrody za udział w konkursie różańcowym - jaki był cel akcji?


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Dwudziestolecie Dikandy
Pogrzeb ks. prałata Franciszka Juchasa -...
Msza Święta z Ludźmierza - 2017
Kto śpiewa, dwa razy się modli!
"Sam na sam - Damian Tomasik" |...
John Spence i David Whitney na PPWSZ
IX Rekolekcje Góralskie
Dotacje dla mieszkańców Gminy Ochotnica Dolna

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 42911410 od 2010-06-30
1999-2017 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms