strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Jak uratować komuś życie? Jest to prostsze niż mogłoby się wydawać. Jednym ze sposobów jest oddanie szpiku choremu na białaczkę. Najlepszą drogą do zostania dawcą jest rejestracja w DKMS .
Msza święta oraz Nowenna do Matki Bożej transmitowana z Santuarium Królowej Podhala 
Festyn strażacki w Bielance to już tradycja. Kolejny raz był dla całej społeczności okazją do integracji i dobrej zabawy. Z kolei dla nas był to czas na rozmowę na temat ochotniczej jednostki z tej małej miejscowości.
W Rogoźniku odbyły się zawody OSP. Dla druhen i druhów z podhalańskich jednostek była to okazja do zaprezentowania umiejętności, rywalizacji, ale przede wszystkim do dobrej zabawy i integracji. Zapraszamy na relację.
Co roku w okresie letnim wiele osób traci życie podczas odpoczynku przy akwenach wodnych. Akcja Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą ma za zadanie temu zapobiec poprzez edukacje, nie tylko najmłodszych.
Kolejne Tatrzańskie Wici ruszyły. Rozpoczęło je spotkanie w podhalańskim Bustryku . Goście uczestniczący w wydarzeniu mogli się dowiedzieć czym musi cechować się dobra góralska gospodyni i gospodarz.  
Sylwester Antolak to jeden z niewielu bohaterów Stanów Zjednoczonych pochodzący z Podhala, odznaczony najwyższym amerykańskim medalem.
W niedzielę zakończył się tegoroczny Podhale Tour. Niestety była to ostatnia edycja wydarzenia. Więcej szczegółów w dzisiejszym materiale.
Mimo, że Czarny Dunajec to nie Miami czy inne Chałupy i tutaj można znaleźć kawałek piaszczystej plaży. A skoro jest plażą, jest piłka i są chętni to dlaczego nie zagrać w siatkówkę plażową. 
W dniu 14 czerwca odbył się konkurs recytatorsko-gawędziarski im. Anieli Gut – Stapińskiej. Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie zgromadziła 55 uczestników. Jury w składzie: Jan Stoch „Waka”, Zbigniew Długosz oraz Katarzyna Gąsienica – Józkowy nagrodziło...
Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu podpisała porozumienie o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień. Była to także okazja do wręczenia studentom dyplomów ukończenia pierwszego etapu szkolenia w ramach Legii Akademickiej. Studenci otrzymali także skierowania do...
"Woda geotermalna. Ekologiczne źródło ciepła." Konferencja prasowa PEC  Geotermia Podhalańska S.A.
Gmina Czarny Dunajec dba i docenia swoich sportowców. To oni mogą stać się wizytówka gminy mówi wójt Marcin Ratułowski i przywołuje przykład Kamila Stocha.
Jak nie czytam, jak czytam to akcja promująca czytanie wśród najmłodszych. Nie zapomniano również w Czarnym Dunajcu.
W Czarnym Dunajcu spotkali się miłosnicy Paintballu. Nie mogło się obyć bez dobrej zabawy i adrenaliny. A i powalczyć było o co.


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 62069440 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms