tvpodhaleKontakt - ZakopanePartnerzy Telewizji PodhaleRedakcja Telewizji PodhaleReklamamenu redkacji
wydarzenia


Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości, a w nich: Dzisiaj w Starem Bystrem doszło do groźnego wypadku- są ranni; Zakopane - problemy rowerzystów, przejazd przejazd Masy Krytycznej oraz I Turniej w Piłce Plażowej o Puchar Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem . Zapraszamy!
Dziś w Wiadomościach: Obchody tegorocznego święta Policji- nadanie nowego sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem. W Orawskim Parku Etnograficznym obchodzono XIII Święto Borówki oraz zakończenie VIII Letniego Festiwalu Muzyka nad Zdrojami. Zapraszamy do oglądania!
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Przed nami weekend, wielu z nas wybierze się w góry- jak poruszać się po szlakach z łańcuchami? Lokalni twórcy zaprezentowali się podczas jarmarku przy Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce - Zdroju. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: XXXIV Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę wyruszyła z Bachledówki oraz jak pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego dbają o przyrodę. Zapraszamy!
Już dziś w Wiadomościach: XIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych- do Nowego Targu zjechało się ponad 100 ras oraz XXIV Orawskie Lato już za nami! Gwiazdą imprezy była polska wokalistka Kasia Kowalska. Zapraszamy do oglądania!
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Przedłużenie umów partnerskich w Jabłonce - do grona partnerów ze Słowacji, Czech, Niemiec, Węgier oraz polskiego miasta Wolbórz dołączył nowy partner z Rumunii. Przepyszne potrawy oraz wyśmienite nalewki podczas XX Konkursu Potraw Regionalnych...
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: XV Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy : Rabkoland ma nowego mistrza, czy udało mu się pobić dotychczasowy rekord? Coś dla pasjonatów pojazdów jednośladowych- VI Orawski Rajd Motocyklowy. Zapraszamy do oglądania!
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Zakopiańscy samorządowcy z wizytą u Ministra Skarbu Państwa - jaka przyszłość czeka Spółkę Polskie Tatry? Sezon letni w pełni - jak powinniśmy korzystać z uroków wypoczynku nad wodą, aby pobyt nie skończył się dla nas tragedią? Zapraszamy do...
Dziś w Wiadomościach: Kolejne badania koni ciągnących fasiągi z turystami do Morskiego Oka - co o tym sądzą zainteresowane strony? Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich działa już ponad 80 lat -  kto może zostać flisakiem? Jak wygląda ich praca? Zapraszamy do oglądania!
Dziś w Wiadomościach: Koniec komunikacyjnego chaosu w Zakopanem - nowe przystanki udogodnieniem dla kierowców i pasażerów. W nowotarskim MOK-u dzieci uczą się jak dbać o środowisko i jaką rolę odgrywa woda w życiu każdego z nas. Zapraszamy!
W dzisiejszych Wiadomościach: Zakopane: zmiany na wyższych stanowiskach w Urzędzie Miasta - nowi naczelnicy i prezesi zakopiańskich spółek oraz jubileuszowa XX Spisko Watra.  Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking w Kościelisku - jakie atrakcje czekały na zgromadzonych? Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych już po raz drugi na nowotarskim lotnisku. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Jakie atrakcje czekają na nas podczas wakacji w Zakopanem? Otwarcie Biura Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz II Powitanie Lata z Nordic Walking. Zapraszamy do oglądania!
W dzisiejszych Wiadomościach: Gorący Potok - jak wygląda aktualna sytuacja wód ? Czy odwiedzający ten basen termalny mogą kąpać się bezpiecznie? Jak Zakopane poradzi sobie z oszustami wykorzystującymi turystów podczas gry w "trzy kubki". Zapraszamy do oglądania!
Upały dają się we znaki leśnym zwierzętom, które chłodu szukają w miastach.


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Wiadomości 111/2015 - wtorek - 28.07.2015
Wiadomości 110/2015 - poniedziałek - 27.07.2015
Wiadomości 109/2015 - piątek - 24.07.2015
Wiadomości 108/2015 - czwartek - 23.07.2015
Wiadomości 107/2015 - środa - 22.07.2015
Wiadomości 106/2015 - wtorek - 21.07.2015
XXIV Orawskie Lato - sobota
Wiadomości 105/2015 - poniedziałek - 20.07.2015

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 23818579 od 2010-06-30
1999-2015 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms