tvpodhaleKontakt - ZakopanePartnerzy Telewizji PodhaleRedakcja Telewizji PodhaleReklamamenu redkacji
wydarzenia


W dzisiejszych Wiadomościach: Otwarcie sezonu letniego w Zakopanem- jakie atrakcje czekały na zgromadzonych mieszkańców i turystów? Oraz finał Pucharu Podhala - zwycięstwo Porońca Poronin. Zapraszamy. 
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości, a w nich: Podhalański Hufiec ZHP ma nową siedzibę w samym centrum Krupówek- to ważny etap w rozwoju harcerstwa na Podhalu. Chaos reklamowy w Zakopanem - czy problem uda się rozwiązać? Zapraszamy!
W dzisiejszych Wiadomościach: Uroczystości z okazji 60-lecia Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz "Świętojańskie Zwyki" w Orawce - jak w tym roku świętowano? Zapraszamy!
W dzisiejszych Wiadomościach: Coroczne badania koni w Zakopanem - co myślą fiakrzy o bardziej szczególowych badaniach? Oraz XIII Sobótki Nowotarskie - zapraszamy!
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Atak na zakopiańskie przedszkole  - co skłoniło kobietę do takiego czynu? Oraz wernisaż Haliny Rosy w Góralskim PrzyStanku. Zapraszamy
Zdesperowana kobieta wtargnęła do jednego z zakopiańskich przedszkoli i chciała wziąć dzieci za zakładników.
W dzisiejszych Wiadomościach: Coroczne ćwiczenia straży pożarnej w Zakopanem oraz I Małopolski Przegląd Szkolnych Zespołów Regionalnych. Zapraszamy.
W dzisiejszych Wiadomościach: Przy ulicy Piłsudskiego w Zakopanem znaleziono niewybuchy - jak poradzono sobie z tym niebezpiecznymi znaleziskiem? Trzecia edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej w Rabce. Zapraszamy.
Zapraszamy na dzisiejsze Wiadomości a w nich: Rabczańska XIII Integracyjna Spartakiada Dzieci i Młodzieży - w jakich konkurencjach wzięły udział dzieci? Tatrzański Chór Szumny ma już 10 lat- jak wyglądały obchody? Zapraszamy.
Zapraszamy na dzisiejsze wiadomości a w nich: Ksiądz profesor Józef Tischner patronem gimnazjum w Łopusznej oraz 39  Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych. Zapraszamy.
W dzisiejszych Wiadomościach: Druga edycja konkursu "Góralskie Cytanie" oraz dowiemy się, komu zostały przyznane tegoroczne nagrody burmistrza Zakopanego. Zapraszamy. 
W dzisiejszych wiadomościach : I Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - w jakich branżach poszukiwani są pracownicy? Jak powinniśmy zachować się podczas wizyty w górach. Zapraszamy. 
W dzisiejszym wydaniu wiadomości: Strażacy u Gaździny Podhala czyli XI Samochodowa Międzynarodowa Pielgrzymka Strażacka oraz wystawa obrazów  Stanisława Ignacego Witkiewicza w zakopiańskiej Atmie. 
Zapraszamy na dzisiejsze wydanie wiadomości, a w nim: XVIII Pielgrzymka Sursum Corda , zakopiański bieg Towarzystwa Gimnastycznego SOKÓŁ oraz  Finał Międzynarodowego Turnieju Amp Futbol Cup - złoto dla reprezentacji Polski.
W dzisiejszych Wiadomościach: Długi weekend przed nami - jaka pogoda czeka na nas w Tatrach? Przegląd chórów u stóp Gaździny Podhala oraz relacja z wernisażu i wykładu „Jak żyły figury w sercach i umysłach Orawian”. Zapraszamy.


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Wiadomości 94/2015 - poniedziałek - 29.06.2015
Wiadomości 93/2015 - czwartek - 25.06.2015
Jubileusz 300-lecia konsekracji zabytkowego...
Wiadomości 92/2015 - wtorek - 23.06.2015
Wiadomości 91/2015 - poniedziałek - 22.06.2015
Wiadomości 90/2015 - piątek - 19.06.2015
Napad na zakopiańskie przedszkole
Wiadomości 89/2015 - czwartek - 18.06.2015

odwiedziło nas 23043969 od 2010-06-30
1999-2015 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms