strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
wydarzenia


Salsation Camp to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników tańca.
Msza święta oraz Nowenna do Matki Bożej transmitowana z Sanktuarium Królowej Podhala w Ludzmierzu 
Na ścianach zakopiańskiego Czerwonego Dworu zawisły prace Bronisława Kłosowskiego oraz Władysława Trzebuni .
W Poroninie już po raz czwarty odbył się Czekoladowy Dzień Kobiet. Zapraszamy na relacje z tego wyjątkowego kobiecego święta.
Podczas kolejnego spotkania w Czarnym Dunajcu, seniorzy poznali szczegóły prawne, związane z przekazywaniem majątku.
Babskie Rz( ż ) ądze to nic innego jak Dzień Kobiet, tyle że na dużo większą skalę. Mogły się o tym przekonać wszystkie Panie i my, którzy w tym wyjątkowym świecie uczestniczyliśmy z naszą kamerą. Zapraszamy!
Dom Dziennego Pobytu to dla seniorów z Kluszkowiec możliwość kreatywnego i ciekawego spędzania czasu, ale także do integracji i aktywizacji. To wyjątkowe miejsce obchodziło dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Zapraszamy na materiał z wydarzenia.
W Szkole Podstawowej w Zębie odbyła się już XI noc wrażeń. To nietypowa forma nauki i nagrody dla uczniów. Wydarzenie łamie przekonanie, że szkoła musi się kojarzyć wyłącznie z klasówkami i sztywnymi ramami godzin lekcyjnych.
W Zakopanem oddano honory bohaterom walczącym o wolność naszej ojczyzny. Zapraszamy na relację.
Związek Podhalan już od 100 lat stoi na straży góralskiej tradycji. Wczoraj uroczyście świętował rocznicę.
Dzisiaj na Podhalańskiej Wyższej odbył się dzień otwarty. Dla wszystkich uczestników była to doskonała okazja do poznania nowotarskiej placówki.
Senioriada od 6 lat przyciąga Uniwersytety Trzeciego Wieku z całej Polski i zza granicy. Wydarzenie to moc wrażeń, sportowej walki i pozytywnych emocji. Zapraszamy na materiał.
W niedzielę (24.02.2019) odbyło się w remizie OSP w Leśnicy spotkanie wiejskie z Wójtem gm. Bukowina Tatrzańska w sprawie przyszłości szkół położonych w Leśnicy i Groniu.  Przedstawiamy Państwu pełen zapis spotkania. Materiał zarejestrowaliśmy kamerą 360 ° co...
Bezpieczny senior to szczęśliwy senior. Taka dewiza przyświeca projektowi socjalnemu w Gminie Czarny Dunajec. Uczestnicy posiądą wiedzę między innymi z zakresu prawa, bezpieczeństwa, pierwszej pomocy czy dietetyki. Zapraszamy na relację z pierwszego spotkania, które odbyło się we wtorek.
Dzisiaj w zakopiańskim Urzędzie Miasta odbył się wykład prowadzony przez ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego, zorganizowany przez Powiat Tatrzański. Była mowa między innymi o polskich kresach, Orlętach Lwowskich i zbrodniach, za które odpowiadają ukraińscy nacjonaliści. Specjalnie dla Państwa...


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 59357125 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms