strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
sport


Zapraszamy na relację z zawodów Pucharu Polski modeli szybowców, które odbyły się 12 - 13 czerwca na nowotarskim lotnisku.
Gościem specjalnym pikniku Aktywnie z uśmiechem była brązowa paraolimpijka z Vancouver - Pani Katarzyna Rogowiec , która opowiada o swoich podhalańskich korzeniach i pasji sportowej.
Zapraszamy na relację ze spotkania z mistrzami sportów zimowych, którzy zjechali do Zakopanego.
Igrzyska dobiegły końca. Medale rozdane, polonusi spakowani. Pozostaną wspomnienia oraz oczekiwanie na następne zmagania Polonii. Czy Zakopane będzie gościć prawdziwy, Olimpijski ogień? Wczoraj (3 czerwca) FIS ogłosiła w Turcji decyzję - Mistrzostwa Świata w 2015 nie dla Zakopanego!
Relacja z rozpoczęcia Igrzysk Polonijnych Zakopane 2010! Ceremonię uświetnił prezydent RP Lech Kaczyński . Igrzyska otworzył burmistrz Zakopanego Pan Janusz Majcher . Zobacz ceremonię otwarcia, wywiady z przedstawicielami Polonii oraz pokaz sztucznych ogni!
Na popularnym wśród narciarzy stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej padł lokalny rekord prędkości w zjeździe „na krechę". Jarosław Smajdur pędził na nartach z prędkością 132,46 km/h. Okazał się najszybszym narciarzem w organizowanych od pięciu lat zawodach. - Obchodzimy mały...
XXXVIII Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej dobiegł końca. A zakończyć się nie mógł inaczej jak mocnym uderzeniem czyli zawodami strzeleckimi i kumoterską gońbą. Na specjalnie do tego przygotowanym torze na Rusińskim Wierchu ścigały się zaprzęgi z całego regionu....
Polo - czyli popularnie piłka na koniach - pochodzi z Azji. Do Europy przybyła w XIX wieku i niemal od razu stała się grą elit. Polega ona, jak niemal każda gra w piłkę, na umieszczeniu kuli w bramce. Bramka ma szerokość 7.32 metra. Piłka odbijana jest przez zawodników za pomocą młotka-pałki...
Wyjątkowo trudne trasy przygotowali członkowie Orawa Off Road Klubu. Większość uczestników albo nie dojechała do mety, albo zmieniła kwalifikację z zawodowej na turystyczną.


Pierwszy «« (466-480)(481-495)(496-510)(511-525)(526-534)
odwiedziło nas 46272283 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms