strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
X Wielka Majówka Tatrzańska

Dużo sie działo w majowy weekend pod Gubałówką i w całym Zakopanem, a to za sprawą X Majówki Tatrzańskiej i II edycji weekendu słowackiego.

Nie sposób w jednym zdaniu wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekały na turystów i mieszkańców Zakopanego w długi majowy weekend. Pod Gubałówką odbyły się pokazy walk rycerskich, rzemiosła ciesielskiego i kowalskiego, koncerty zespołów regionalnych z Polski i Słowacji. Wystąpiła także kapela grająca muzykę romską.

Każdy znalazł coś dla siebie - w ramach majówki zorganizowano pokazy ratownictwa, przez stolicę Tatr przejechały zabytkowe wozy w ramach Zlotu Zabytkowych Pojazdów. Zorganizowano Tatrzański Wyścig na rowerach górskich - Cross Tatry 2010.

W ramach majówki pod Tatrami zagościły również zespoły folkowe z całej Polski. Oprócz zawodów śpiewaczych i tanecznych odbyły się zmagania o tytuł najlepszego podkuwacza koni. Można było także zobaczyć, a i spróbować potraw ugotowanych w ramach pokazu p.t. Gotowanie pod Giewontem.

Moc atrakcji przyciągnęła sporo osób, chociaż pogoda nie dopisała, to goście majowi bawili się pod Tatrami wyśmienicie!Data utworzenia: 4 Czerwiec 2010

odśwież opinie
OSTATNIO DODANE
Transmisja Sumy Odpustowej z Sanktuarium...
Pasterka z Ludźmierza
Z kamerą na Europejskich Targach Produktów...
XII Zawody Jeździeckie w Rogoźniku
Kazanie abp. Marka Jędraszewskiego pod Turbaczem
Dni Ochotnicy i Gorczańskie Kośby
Europejskie Targi Produktów Regionalnych...
Sabałowa Noc

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 52023983 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms