strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
10 lat nowotarskiego zespołu BIG BAND

Dwukrotnym bisem i gromkimi brawami zakończył się koncert z okazji 10 - lecia nowotarskiego Big Band'u. Uczniowie Szkoły Muzycznej pod przewodnictwem Marty Łapczyńskiej świętowali jubileusz założenia zespołu.

Big Band powstał ze Smal Band'u, którego inicjatorką i prowadzącą była również Marta Łapczyńska. Pani Dyrygent mówi, że świetnie się jej współpracuje z młodzieżą. Zwłaszcza tą utalentowaną muzycznie. Może też liczyć na wzajemność. Dla zespołu jest niezastąpioną dyrygentką, kierowniczką. Dla wszystkich jest niewątpliwie cennym wzorem postępowania i sposobu bycia.

Powstanie Big Band'u jest owocem pracy trzech nauczycieli nowotarskiej szkoły muzycznej. Są to Oczywiście pani Marta Łapczyńska, ale również Wojciech Inglot - nauczyciel klasy saksofonu, oraz Józef Pańszczyk - nauczyciel klasu trąbki. Obydwaj muzycy cały czas grają w Big Bandzie.

Na uroczystym Koncercie Jubileuszowym obecni byli przedstawiciele samorządu na czele z Burmistrzem Miasta Markiem Fryźlewiczem, który wręczył Pani Dyrygent pamiątkowy dyplom i medal 660 - lecia Nowego Targu.Data utworzenia: 4 Czerwiec 2010

odśwież opinie
odwiedziło nas 63949977 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms