strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
reportaże


Po raz pierwszy na Podhalu
Nie pomogło czyszczenie wodociągu. Woda, która płynie z kranów nadal ma zapach ropy. Mieszkańcy w obawie o swoje zdrowie wodę do picia przywożą w bańkach z innych ujęć.
Sąd Apelacyjny w Krakowie zmienił wyrok Sądu Okręgowego w Nowym Sączu zmniejszając karę dożywocia na piętnaście lat "odsiadki" z możliwością wcześniejszego opuszczenia więzienia. Już za pięć lat morderca może być na wolności. Co czuje po ogłoszeniu prawomocnego wyroku rodzina...
Zapadł ostateczny Wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie, obniżający wymierzoną uprzednio przez Sąd Okręgowy w Nowym Sączu karę dożywocia dla sprawcy Dawida M. na karę 15 lat pozbawienia wolności. O komentarz porośliśmy prokurator Sądu Rejonowego w Nowym Targu Anastazję Huzior.
Apartamenty Eko to nowy obiekt hotelowy położony w pięknej dolinie Grajcarka w Szczawnicy. Czym różni się ten innowacyjny obiekt od tradycyjnego hotelu? Zapraszamy do oglądania!
Górale spotkali się z Jasnogórską Panią. W piątek pielgrzymi po 9 dniach wędrówki dotarli do Częstochowy. Zapraszamy na materiał z zakończenia  XXXIV Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę.
Blisko 1500 psów prezentowali hodowcy na Biathlonie w Kościelisku
Podczas drugiego dnia Festynu Białczańskiego na stokach Kotelnicy wybrany został nowy Harnaś. Jak wyglądały tegoroczne zmagania i kto wygrał?
Tegoroczny pierwszy dzień Festynu Białczańskiego, to nie tylko wybory cepra i ceperki roku, ale także wspaniała uczta muzyczna.
W tym roku mija 40 lat od powstania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Nowym Targu. Swoje wspomnienia opowiadają pierwsi dwaj dyrektorzy, wychowawczyni oraz obecny dyrektor.
W ramach Tatrzańskich Wici w Białce Tatrzańskiej wybrano Harnasia 2014 roku. Impreza pod patronatem TVPodhale.
W ramach tegorocznych Tatrzańskich Wici w Białce Tatrzańskiej odbył się konkurs z wiedzy o regionie, a także test sprawności. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymali tytuł Cepra i Ceperki 2014 roku. Impreza pod patronatem TV Podhale.
Konkurencje w polu.
Koronacja i wręczenie nagród


Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni
odwiedziło nas 63591374 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms