strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
religia


Księża nie tylko służą - na szlaku są przewodnikami wiary.
Na pielgrzymim szlaku spotykamy całe rodziny - o co proszą Matkę Podhala?
Rozmowa z panem Jurkiem na temat sensu niesienia krzyża na pielgrzymim szlaku.
Sursum Corda - pielgrzymka szlakiem Ojca Świętego przeszła dzisiaj z Zakopanego do Ludźmierza.
Zapraszamy do obejrzenia materiału archiwalnego z wizyty Ojca Świętego w Ludźmierzu z roku 1997 . Papież odmówił różaniec oraz pozdrowił pielgrzymów licznie zgromadzonych u stóp Gaździny Podhala.
Zapraszamy na Pielgrzymkę śladami Jana Pawła II. Już 5 czerwca, w 13. rocznicę pobytu Papieża na podhalańskiej ziemi, pątnicy wyruszą z Krzeptówek w Zakopanem do Ludźmierza.
Kilka słów Ks. Kapelana Tadeusza Juchasa na temat idei pielgrzymowania w historii Kościoła.
Relacja z ostatniego spotkania na Kasprusiach w ramach V Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej - Zakopane 2010! Do zobaczenia za rok!
Prezentujemy wywiad z organizatorami Festiwalu. Pani Joanna Staszak wraz z wydziałem kultury miasta Zakopane, organizują ten wyjątkowy festiwal. Zapraszamy na rozmowę oraz fragmenty koncertu Marcina Stycznia.
Zapraszamy na relację z Mszy Św. z kończącego się 30 maja Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Przez 4 dni młodzież z całej Polski grała, śpiewała, malowała w Zakopanem.
Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej w Zakopanem obejmuje różne dziedziny tworzenia. Plastyka, muzyka, teatr - te dziedziny sztuki prezentowano również na tegorocznym festiwalu.
Pod hasłem "Szukałem Was" i honorowym patronatem Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza rozpoczęła się piąta edycja festiwalu. Dzieci i młodzież z całej Polski zjadą do Zakopanego, aby śpiewać, tańczyć, malować - słowem tworzyć. Wszystko dzięki inspiracji jaką dawał i daje Sługa...
Przedstawiamy wywiady z aktorami-amatorami, którzy wcielili się w role Apostołów i Jezusa. Ilustracja ostatnich chwil Zbawiciela już po raz 9 w nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury. Premiera odbyła się w marcu 2010 roku w Nowym Targu.


Pierwszy «« (316-330)(331-345)(346-360)(361-375)(376-388)
odwiedziło nas 60057021 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms