strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
religia


Druga część relacji z koncertu finałowego SACROSONG 2010.
Już w niedzielę, 28 listopada, finał przeglądu pieśni religijnych SACROSONG . Po raz dwudziesty pierwszy sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu zabrzmi głosami uczestników festiwalu. Zapraszamy do nowotarskiego MOK-u oraz do TVPodhale , która będzie transmitować...
W sobotę, 16 października Akcja Katolicka z parafii Św. Katarzyny zorganizowała kolejny marsz przeciwko dopalaczom i dystrybutorom. Po Mszy  uczestnicy przeszli w kondukcie modlitewnym przez Nowy Targ
We czwartek, 30 września, zapraszamy do Urzędu Miasta Nowy Targ, gdzie odbędzie się promocja albumu Władysława Skalskiego p.t. Koronacja. Album został wydany dla uświetnienia jubieluszu 50-lecia koronacji Matki Bożej Ludźmierskiej. Pozycja jest również cennym źródłem informacji o tamtych...
Najstarsza parafia na Podhalu obchodziła w sobotę 25 września uroczystość 660 lecia. Zapraszamy na relację z poświęcenia odnowionej fasady kościoła i udzielenia sakramentu bierzmowania.
Już w poniedziałek zapraszamy do obejrzenia materiału z dzisiejszych uroczystości. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz poświęcił pięknie odnowiony kościół w Szaflarach oraz udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z gminy Szaflary.
W najbliższą sobotę (25 września) o godz. 10:00. ks. kardynał Stanisław Dziwisz odprawi Jubileuszową Dziękczynną Mszę Świętą w 660 rocznicę powstania parafii Św.Andrzeja w Szaflarach.
Był marsz, były protesty, teraz Nowy Targ ma stronę n.t. tzw. dopalaczy. Strona: www.wypalacze.nowytarg.pl to pomysł nowotarskiego magistratu, który chce przeciwdziałać fali popularności tych środków na Podhalu.
W Sanktuarium Ludźmierskim odbyły się tradycyjne Dożynki Podhalańskie. Mimo ulewnego deszczu do Ludźmierza przybyli rolnicy z całego podhala przynosząc ze sobą tradycyjne wieńce dożynkowe. Podhale dziękowało za tegoroczne plony.
Ks. prałat Tadeusz Juchas - kustosz sanktuarium Królowej Podhala w Ludźmierzu - dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach odpustowych osobiście oraz za pośrednictwem Telewizji Podhale. Zdjęcia z odpustu: kliknij tutaj!
Zapraszamy do Sanktuarium w Ludźmierzu - przedstawiamy krótki film przedstawiający Ogród Różańcowy i Bazylikę Matki Bożej Ludźmierskiej
Święto Wniebowzięcia Matki Bożej - odpust w Ludźmierzu. Ks. prałat Tadeusz Juchas zaprasza na doroczny odpust do Ludźmierza. Zapraszamy na bezpośrednią relację z Mszy Świętej o godzinie 11:30 w niedzielę, 15 sierpnia.
Zapraszamy na ostatnią relację z tegorocznej, 29. pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę.
O. Sebastian i O. Mieczysław podsumowują tę niezwykłą, pątniczą drogę.
Zapraszamy na relację z wejścia pielgrzymki góralskiej do Częstochowy.


Pierwszy «« (301-315)(316-330)(331-345)(346-360)(361-375) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
W wyniku pożaru rodzina p. Marii straciła...
Spotkanie z Janem Sebastianem Bachem
Tanecznym krokiem ku integracji
Wystartowało Podhale Tour 2018
Msza święta
Konkurs wiedzy o Gminie Kościelisko
XV Papieska Majówka na Bachledówce
Podhalańsko-Amerykańska przyjaźń

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 47910067 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms