tvpodhaleKontakt - ZakopanePartnerzy Telewizji PodhaleRedakcja Telewizji PodhaleReklamamenu redkacji
religia


Transmija na żywo ze spotkania ewangelizacyjnego "Jezus na lodowisku", które odbywa się na Hali Lodowej w Nowym Targu.
Homilia wygłoszona podczas mszy świętej na zakończenie XVII Pielgrzymki Sursum Corda. Kazanie wygłosił ks. Jan Gacek.
  Przedstawienie Misterium Męki Pańskiej zostało przygotowane przez dzieci i młodzież z Parafii św. Michała Archanioła w Ostrowsku. To kolejna inicjatywa parafialna ciesząca się dużą popularnością i zainteresowaniem.
Retransmisja Mszy Świętej ze szczytu Góry Wdżar w Kluszkowcach w 9. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Eucharystia wpisuje się w przygotowania do kanonizacji Papieża Polaka, która już 27 kwietnia tego roku.
Czwarta nauka rekolekcyjna księdza Wojciecha Węgrzyniaka. Tym razem o prawdzie kosztownej. Kapłan przyglądnie się jak to jest z pieniędzmi, Kościołem i naszą wiarą. Zapraszamy do uczestnictwa.
Kto nas bardziej irytuje? Bóg, czy człowiek? Od kogo można najprędzej doznać cierpienia? Jak to jest z tym drugim człowiekiem? Zapraszamy na trzecią odsłonę rekolekcji prowadzonych przez ks. Wojciecha Węgrzyniaka.
Czy da się odkręcić głowę od ciała - Chrystusa od Kościoła? Kolejne spotkanie wielkopostne z księdzem Wojciechem Węgrzyniakiem. Zapraszamy na Wielkiopostne Internetowe Rekolekcje Ludźmierskie. W każdy piątek Wielkiego Postu - tylko u nas.
Zapraszamy na pierwszą część pierwszych na Podhalu internetowych rekolekcji, które z Bazyliki w Ludźmierzu głosi ks. dr Wojciech Węgrzyniak. Emisja wyłącznie za pośrednictwem Telewizji Podhale. Odcinek drugi już w piątek, 14 marca.
W Ostrowsku już po raz czwarty zostały wystawione jasełka. To nowa tradycja w parafii, która w minionym roku świętowała 500-lecie istnienia, będąc za dawnych czasów jedną z największych podhalańskich parafii. W przedstawieniu o Bożym Narodzeniu udział wzięły dzieci i młodzież z parafii,...
Retransmisja Mszy Świętej Pasterskiej z Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu.
Zaprzyjaźniony z nami zespół "Twoje Niebo" prowadzony przez ojca karmelitę bosego Mariusza Wójtowicza, pochodzącego z Krośnicy,  przesyła z Przemyśla serdeczne życzenia świąteczne. "Boże Narodzenie to nic innego jak opowieść o niezachwianej wierze Boga w człowieka. My -...
Podczas odpustu parafialnego w Kluszkowcach poświęcono relikwiarz z relikwiami wielkiego świętego zakonu Karmelitów Bosych - świętego Rafała Kalinowskiego. To pierwszy na Podhalu kościół w którym można uczcić relikwie człowieka uznanego przez Senat RP za wzór patrioty, oficera,...
Z Polski do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kibeho (Ruanda). Piotr Chomnicki pokonał 10 tyś. km w tym ponad 6 tyś. km pieszo. W ubiegłym roku spotkaliśmy Piotra wyruszającego na pielgrzymkowy szlak. Po 11 miesiącach wrócił do Polski.


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Wiadomości - O krok przed żywiołem - 25.07.2014
Wiadomości - Pątnicza droga - 23.07.2014
Wiadomości - Najpiękniejsze Małopolanki...
XXIII Orawskie Lato w Jabłonce - dzień II
XXIII Orawskie Lato w Jabłonce - dzień I
Wiadomości - TOPR bez wytchnienia - 18.07.2014
Wiadomości - Na sportowo i ku pomocy - 16.07.2014
Wiadomości - Nowe władze Związku Podhalan -...

odwiedziło nas 12603457 od 2010-06-30
1999-2014 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms