tvpodhaleKontakt - ZakopanePartnerzy Telewizji PodhaleRedakcja Telewizji PodhaleReklamamenu redkacji
religia


Suma Odpustowa w odpust Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Mszę Świętą koncelebrowaną na ołtarzu polowym w Ogrodach Różańcowych sanktuarium ludźmierskiego sprawował ks. kard. Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski.
Retransmisja Mszy Świętej - "Pasterki Maryjnej" z Sanktuarium Królowej Podhala w Ludźmierzu w ramach odpustu parafialnego Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.  Mszy Świętej koncelebrowanej przewodniczył ks. bp. Jan Szkodoń.
Transmija na żywo ze spotkania ewangelizacyjnego "Jezus na lodowisku", które odbywa się na Hali Lodowej w Nowym Targu.
Homilia wygłoszona podczas mszy świętej na zakończenie XVII Pielgrzymki Sursum Corda. Kazanie wygłosił ks. Jan Gacek.
  Przedstawienie Misterium Męki Pańskiej zostało przygotowane przez dzieci i młodzież z Parafii św. Michała Archanioła w Ostrowsku. To kolejna inicjatywa parafialna ciesząca się dużą popularnością i zainteresowaniem.
Retransmisja Mszy Świętej ze szczytu Góry Wdżar w Kluszkowcach w 9. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Eucharystia wpisuje się w przygotowania do kanonizacji Papieża Polaka, która już 27 kwietnia tego roku.
Czwarta nauka rekolekcyjna księdza Wojciecha Węgrzyniaka. Tym razem o prawdzie kosztownej. Kapłan przyglądnie się jak to jest z pieniędzmi, Kościołem i naszą wiarą. Zapraszamy do uczestnictwa.
Kto nas bardziej irytuje? Bóg, czy człowiek? Od kogo można najprędzej doznać cierpienia? Jak to jest z tym drugim człowiekiem? Zapraszamy na trzecią odsłonę rekolekcji prowadzonych przez ks. Wojciecha Węgrzyniaka.
Czy da się odkręcić głowę od ciała - Chrystusa od Kościoła? Kolejne spotkanie wielkopostne z księdzem Wojciechem Węgrzyniakiem. Zapraszamy na Wielkiopostne Internetowe Rekolekcje Ludźmierskie. W każdy piątek Wielkiego Postu - tylko u nas.
Zapraszamy na pierwszą część pierwszych na Podhalu internetowych rekolekcji, które z Bazyliki w Ludźmierzu głosi ks. dr Wojciech Węgrzyniak. Emisja wyłącznie za pośrednictwem Telewizji Podhale. Odcinek drugi już w piątek, 14 marca.
W Ostrowsku już po raz czwarty zostały wystawione jasełka. To nowa tradycja w parafii, która w minionym roku świętowała 500-lecie istnienia, będąc za dawnych czasów jedną z największych podhalańskich parafii. W przedstawieniu o Bożym Narodzeniu udział wzięły dzieci i młodzież z parafii,...
Retransmisja Mszy Świętej Pasterskiej z Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu.
Zaprzyjaźniony z nami zespół "Twoje Niebo" prowadzony przez ojca karmelitę bosego Mariusza Wójtowicza, pochodzącego z Krośnicy,  przesyła z Przemyśla serdeczne życzenia świąteczne. "Boże Narodzenie to nic innego jak opowieść o niezachwianej wierze Boga w człowieka. My -...


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Wiadomości: Ministrowie u Górali - 100/2014 -...
Wiadomości - Melexem wygodniej?- 20.08.2014
Wiadomości - Sabałowe Bajania - 18.08.2014
Wiadomości - Fasiągiem czy melexem? -...
Odpust Ludźmierski - Suma Odpustowa - 15.08.2014
Pasterka Maryjna z Ludźmierza - 15.08.2014
Wybory Harnasia 2014 roku
Wiadomości - Podejrzani o zabójstwo...

odwiedziło nas 12913170 od 2010-06-30
1999-2014 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms