strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
religia


Pełne kazanie Abp Marka Jędraszewskiego - O WOLNOŚCI. Zarejestrowane 12.08.2018, w trakcie mszy Ludzi Gór pod Turbaczem. 
Msza święta i Nowenna transmitowana (na żywo) z Sanktuarium Gaździny Podhala w Ludźmierzu w każdą środę.
Szli przez kilka dni w pogodzie i deszczu, aby ofiarować swój trud i intencje przez Jasnogórską Panią, Bogu. Różni wiekiem, charakterem, motywacją i celami - ale razem, w góralskiej modlitwie.  
Przy Centrum Ruchu Światło-Życie otwarto ścieżkę oazową. Podczas spaceru po stokach Kopiej Górki można się oddać refleksjom, modlitwie, a także znaleźć odpowiedzi na temat duchowej natury człowieka. Dzisiaj odwiedziliśmy to niezwykłe miejsce z kamerą. Zapraszamy na materiał!
Piętnastej edycji Papieskiej Majówki na Bachledówce - jak co roku - towarzyszył konkurs Góralskiej Pieśni Religijnej. 
W ramach przygotowań do spotkania "Jezus na lodowisku" prezentujemy cykl kazań wygłoszonych w kościele św. Katarzyny w Nowym Targu. Dzisiaj kazanie wygłoszone przez ks. Leszka Harasza.
W ubiegły piątek w Poroninie odprawiono Drogę Krzyżową, w której udział wzięli mieszkańcy, władze samorządowe oraz reszta stanowiących o poroniańskiej parafii.
W ramach cyklu przygotowań do spotkania "Jezus na Lodowisku" homilia wygłoszona przez ks. Wojciecha Węgrzyniaka w kościele  pw. św. Katarzyny w Nowym Targu- 23.03.2018r.
W ramach Ignacjańskich Spotkań ze Sztuką, w niedzielę odbył się koncert Joanny Słowińskiej, polskiej pieśniarki i skrzypaczki.
Homilia wygłoszona w Kościele św. Katarzyny, w Nowym Targu. Materiał zarejestrowano 16.02.2018 roku. 


(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 60135350 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms