strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
polityka


Rozmowy przy kawie - gościem programu Dziennika Polskiego i TVPodhale.info był vice przewodniczący rady miasta Zakopane Pan Leszek Dorula . Na program zaprasza Karcma u Borzanka.
Gościem programu Rozmowy przy kawie był nowo wybrany senator, rektor PPWSZ, prof. Stanisław Hodorowicz . Na program zaprasza Karcma u Borzanka .
Gościem Dziennika Polskiego i TVPodhale.info był poseł Edward Siarka . Na program zaprasza Karcma u Borzanka.
We wtorek, 15 listopada zapraszamy na program Dziennika Polskiego oraz TVPodhale.info z cyklu Rozmowy przy kawie. Gościem programu będzie Pan Tadeusz Skorupa , senator poprzedniej kadencji i przedsiębiorca. Na program zaprasza Karcma u Borzanka i TVPodhale.info!
Retransmisja spotkania z kandydatami, którzy dostali się do Parlamentu RP. Na spotkanie zaprasza Dziennik Polski i TVPodhale.info . Program poprowadzili Pani Beata Szkaradzińska i Łukasz Razowski z Dziennika Polskiego. Retransmisja z Karcmy u Borzanka - tylko w TVPodhale!
Znamy już wyniki głosowania na Podhalu.
Przedstawiamy drugą część wystąpienia posła Antoniego Macierewicza, ze spotkania w sali Związku Podhalan w Nowym Targu.
W Nowym Targu gościł poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Kurski (PiS). Przedstawiamy fragmenty konferencji prasowej, w której uczestniczyli także poseł Edward Siarka (PiS), senator Tadeusz Skorupa (PiS), starosta Krzysztof Faber oraz przewodniczący Rady Powiatu Nowtarskiego Jan Krzak.
Fragmenty konferencji prasowej kandydata do senatu prof. Stanisława Andrzeja Hodorowicza rektora Podhalańskiej Państwowej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.
Retransmisja debaty TVPodhale i Dziennika Polskiego z dnia 1 października 2011. W debacie udział wzięli: Andrzej Gut – Mostowy z PO, Edward Siarka z PiS, Maria Gruszka z PJN, Marek Trzaskoś z PSL oraz Jan Gabor z SLD. W poniedziałkowym wydaniu Dziennika Polskiego relacja z debaty.
W sali Związku Podhalan nowotarskiego MOKu odbyło się spotkanie przedwyborcze z posłem Antonim Macierewiczem i kandydatami na parlamentarzystów z listy Prawa i Sprawiedliwości. Poruszono wiele ciekawych tematów, w mocny, bezkompromisowy sposób. Najciekawsze wypowiedzi zamieszczamy.
Fragmenty konferencji prasowej posła Arkadiusza Mularczyka (PIS) i senatora Tadeusza Skorupy (PIS) w sprawie prywatyzacji PKL oraz ZEW Niedzica.
W siedzibie Euroregionu Tatry w Nowym Targu odbyła się konwencja wyborcza PiS. Poseł Arkadiusz Mularczyk przedstawił na niej kandydatów ubiegających się o mandaty poselskie i senatorskie z list Prawa i Sprawiedliwości. Przyjrzyjmy się...
Konferencja prasowa kandydata do senatu p. Jana Hamerskiego - fragmenty.
Jan Smarduch lider Platformy Obywatelskiej w Powiecie Nowotarskim zaprezentował kandydatów do sejmu i senatu. Kandydaci do sejmu: Zofia Strama, Barbara Dziwisz, Wiesława Staszel, Maciej Jachymiak, Jan Sienkiewicz.


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
odwiedziło nas 53249434 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms