strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
polityka


W Nowym Targu gościł poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Kurski (PiS). Przedstawiamy fragmenty konferencji prasowej, w której uczestniczyli także poseł Edward Siarka (PiS), senator Tadeusz Skorupa (PiS), starosta Krzysztof Faber oraz przewodniczący Rady Powiatu Nowtarskiego Jan Krzak.
Fragmenty konferencji prasowej kandydata do senatu prof. Stanisława Andrzeja Hodorowicza rektora Podhalańskiej Państwowej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.
Retransmisja debaty TVPodhale i Dziennika Polskiego z dnia 1 października 2011. W debacie udział wzięli: Andrzej Gut – Mostowy z PO, Edward Siarka z PiS, Maria Gruszka z PJN, Marek Trzaskoś z PSL oraz Jan Gabor z SLD. W poniedziałkowym wydaniu Dziennika Polskiego relacja z debaty.
W sali Związku Podhalan nowotarskiego MOKu odbyło się spotkanie przedwyborcze z posłem Antonim Macierewiczem i kandydatami na parlamentarzystów z listy Prawa i Sprawiedliwości. Poruszono wiele ciekawych tematów, w mocny, bezkompromisowy sposób. Najciekawsze wypowiedzi zamieszczamy.
Fragmenty konferencji prasowej posła Arkadiusza Mularczyka (PIS) i senatora Tadeusza Skorupy (PIS) w sprawie prywatyzacji PKL oraz ZEW Niedzica.
W siedzibie Euroregionu Tatry w Nowym Targu odbyła się konwencja wyborcza PiS. Poseł Arkadiusz Mularczyk przedstawił na niej kandydatów ubiegających się o mandaty poselskie i senatorskie z list Prawa i Sprawiedliwości. Przyjrzyjmy się...
Konferencja prasowa kandydata do senatu p. Jana Hamerskiego - fragmenty.
Jan Smarduch lider Platformy Obywatelskiej w Powiecie Nowotarskim zaprezentował kandydatów do sejmu i senatu. Kandydaci do sejmu: Zofia Strama, Barbara Dziwisz, Wiesława Staszel, Maciej Jachymiak, Jan Sienkiewicz.
Debata kandydatów w wyborach do Sejmu RP. Pan Marek Trzaskoś (PSL) i Pan Jan Gabor (SLD). Rozpoczęcie o godzinie 17:00, 11 września 2011. Na żywo ze Szczawnicy, tylko w TVPodhale.info.
Władze TPN planują m.in. wymianę nawierzchni parkingu.
Sesje Rady Miasta zdominował problem przetargu i umowy na sprzątanie Zakopanego.
Zapraszamy na Rozmowy przy Kawie z posłem Andrzejem Gutem Mostowym.
"W czym rzecz" to nowy cykliczny program TVPodhale.info we współpracy z Dziennikiem Polskim.
Na sesji Rady Miasta Zakopanego zrobiło się gorąco, gdy część zadań zaplanowanych na ten rok miała być przesunięta w realizacji. Zmiany do budżetu nie zostały przyjęte. Czy Urząd Miasta Zakopanego straci płynność finansową na przyszły rok?
Przerwa do godziny 16.00. Początek obrad o godzinie 10.00


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
46 Konkurs Potraw Regionalnych w Łopusznej
Wernisaż VII edycji wystaw „Dusza na dłoni”
Bałkany 2018 – Podróż dla Innych.
Festiwal „Muzyka nad Zdrojami” czas zacząć!
Droga Nowego Człowieka
33. Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich...
Msza święta
Charytatywnie dla Kuby!

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 50977942 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms