strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
polityka


Zapraszamy na nowy cykl spotkań "Ewa Czamańska Zaprasza". Gościem pierwszego spotkania jest poseł Platformy Obywatelskiej Adam Szejnfeld. Na program zapraszają wspólnie Telewizja Podhale oraz Grand Hotel STAMARY.
Gościem spotkania z cyklu "Rozmowy przy kawie"  był burmistrz Nowego Targu Marek Fruźlewicz Na cotygodniowe spotkania zaprasza Karcma U Borzanka i Telewizja Podhale.
Rada Miasta Nowego Targu uchwaliła budżet miasta na 2011r. Według informacji przedstawionych przez Burmistrza Marka Fryźlewicza oraz Skarbnika Miasta budżet jest rekordowy i proinwestycyjny. Do wydania w bieżącym roku jest ponad 120 milionów złotych.
Stolica Podhala to drugie po Warszawie miasto najchętniej odwiedzane w kraju przez Słowaków.
Zakopane chce w tym roku zorganizować referendum mieszkańców ws. budowy zakopianki. Ma to pokazać, że Górale jednak chcą modernizacji drogi pod Tatry
Rozmów przy kawie ciąg dalszy. Tym razem w Karcmie U Borzanka rozmowa z szefem Platformy Obywatelskiej na Podhalu panem Janem Smarduchem Wójtem Gminy Nowy Targ. Program wyemitowany na żywo 21 grudnia, w TVPodhale.info.
Marek Fryźlewicz nie omieszkał wspomnieć o ostrej kampanii wyborczej, o tym, co dla stolicy Podhala jest najważniejsze oraz o powinnościach nowotarskiego magistratu  
Dziękujemy za Państwa udział w programie poprzez komentarze. Na audycję zaprosiła TVPodhale.info wraz z gospodarzem miejsca Karcmą u Borzanka. Przepraszamy za złą jakość nagrania audio.
Prezentujemy debatę na burmistrzów Rabki-Zdroju.
Łukasz Chmielowski oraz Leszek Behounek zastąpili Majchra i Solika na urzędach radnych miasta Zakopanego.


Pierwszy «« (76-90)(91-105)(106-120)(121-135)(136-138) »» Ostatni
odwiedziło nas 59406724 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms