strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


W Gminie Czarny Dunajec przegląd jasełek i kolęd jest wieloletnią tradycją. Jak przebiegła tegoroczna edycja?
W kościele parafialnym w Rabie Wyżnej zabrzmiały wspaniałe dźwięki chóralnego śpiewu!
Skaldowie wraz z uczestnikami koncertu oddali pokłon Jezusowi i Królowej Podhala!
W pierwszą niedzielę 2018 roku zapraszamy do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu​ na koncert weteranów polskiej sceny muzycznej - zespołu SKALDOWIE. WSTĘP WOLNY. 
Pięknie swoją działalność w 2017 roku zamknął Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej. Na kilka godzin sala widowiskowa gminnego GOKu zamieniła się w scene teatru operowego. 
Mijający rok to, w Gminie Kościelisko, pasmo kulturalnych wydarzeń. Jego podsumowaniem był — tradycyjny już — koncert zespołu Trebunie-Tutki. Zapraszamy na materiał!
A dzisiaj - Kombi! Co aktualnie słychać w zespole? A na koniec - prosto z Furmanowej - słodkiego, miłego życia! 
Jeśli w tym roku na Waszych choinkach zawisły kupione wcześniej ozdoby, w przyszłym możecie zrobić coś  więcej — wykonać  je własnoręcznie, o czym przekonuje Biały Dunajec.
Oj, w Kościelisku na dniach będzie się działo! Już jutro, punktualnie o 18:00 , wernisaż wystawy haftu krzyżykowego Elżbiety Cikowskiej z Zakopanego! W sobotę wieczorem "Góralskie kolędowanie" z zespołem Trebunie-Tutki! A w pierwszy dzień nowego roku o 19:00 widzimy się w sali...
W ubiegły czwartek w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbyły się czterdzieste drugie gminne eliminacje do finału Przeglądu Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia-Florka. Zapraszamy na materiał!
W otoczeniu folkowych strojów, dzwieków gitary oraz przy smacznym torcie zebrani w Góralskim PrzyStanku goście świętowali V. urodziny regionalnego sklepu oraz przestrzeni dla lokalnych artystów.
Znana z wielkiego i małego ekranu, desek teatru oraz działalności charytatywnej, Anna Dymna, była gościem Gminnego Ośrodka Kultury w Rabie Wyżnej. Spotkanie wpisuje się w cykl kameralnych rozmów z artystami, osobistościami kina i telewizji. 
25 listopada Zespół im. Klimka Bachledy obchodził jubileusz 65-lecia. Zapraszamy na materiał!
W Skrzypnem już 26 raz najmłodsi przedstawiciele góralskiej braci, prezentowali swoje gwarowe umiejętności.
Na Katarzynkach było bardzo kulturalnie... Dlaczego? Zapraszamy na materiał!


Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni
odwiedziło nas 53249347 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms