strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Polaniarski Osod zamyka w tym roku ponad 60 dni imprez plenerowych w powiecie tatrzańskim. Kościelisko z nowo otwartą muszlą koncertową, będzie ciekawym miejscem na spotkania i koncerty w roku przyszłym.
Zapraszamy na wywiad z Jurkiem Tawłowiczem, który pokochał góry, a w szczególności Tatry.
Zapraszamy na relację z wyjątkowego pokazu mody, który odbył się pod koniec sierpnia w Hotelu Stamary Zakopanem.
Zapraszamy na ostatnią część relacji z Orawskiego Lata. Podczas imprezy miały miejsce konkursy - zwycięzcy mogli wystąpić przed naszą kamerą.
Zapraszamy na relację z oficjalnej części Orawskiego Lata!
Zapraszamy na relację z imprezy o nazwie Orawskie Lato organizowanej od 29 lat na Orawie, w Jabłonce.
Zapraszamy na największy Festiwal muzyki i tańca - od 20 do 27 sierpnia w Zakopanem trwać będą przesłuchania zespołów z kilkudziesięciu krajów świata.
Zapraszamy na ostatnią relację z Sabałowych Bajań. Wystawa twórców ludowych to obok kiermaszu i zmagań konkursowych jedna z atrakcji podczas imprezy w Bukowinie. W jednym miejscu można zobaczyć przedmioty dawno zapomniane, ale i te używane dzisiaj przez górali.
Sabałowa Noc to wyjątkowa noc. Koncerty, pasowanie na zbójnika, zapalenie watry, pokaz sztucznych ogni. Po raz pierwszy przyznano tytuły Wierchowej Orlicy - dla góralek zasłużonych dla kultury podhalańskiej. Materiał nakręcony amatorską kamerą video.
Zapraszamy ma kiermasz sztuki ludowej do Bukowiny, w trakcie Sabałowych Bajań!
Zapraszamy na Sabałowe Bajania do Bukowiny Tatrzańskiej.
Zapraszamy na 44 Sabałowe Bajania - 5 dni muzyki, kultury i rzemiosła nie tylko spod Tatr! Od 11 do 15 sierpnia - Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej oraz scena plenerowa na Rusińskim Wierchu.
Na Równi Krupowej do niedzieli, można spróbować specjałów z całej Europy. Zakopane zaprasza!
Zapraszamy na Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem. Impreza potrwa do niedzieli, 8 sierpnia. Plac pod Gubałówką, Krupówki i Rówień Krupowa.
17 i 18 lipca 2010r. w Krościenku n/Dunajcem odbył się IV Jarmark Krościeński. Swoje prace prezentowali twórcy ludowi z rejonu Pienin, a na scenie wystąpiły zespoły regionalne. Tylko w TVPodhale.info relacja z drugiego dnia jarmarku.


Pierwszy «« (406-420)(421-435)(436-450)(451-465)(466-474) »» Ostatni
odwiedziło nas 59356622 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms