strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Zapraszamy na ostatnią relację z Sabałowych Bajań. Wystawa twórców ludowych to obok kiermaszu i zmagań konkursowych jedna z atrakcji podczas imprezy w Bukowinie. W jednym miejscu można zobaczyć przedmioty dawno zapomniane, ale i te używane dzisiaj przez górali.
Sabałowa Noc to wyjątkowa noc. Koncerty, pasowanie na zbójnika, zapalenie watry, pokaz sztucznych ogni. Po raz pierwszy przyznano tytuły Wierchowej Orlicy - dla góralek zasłużonych dla kultury podhalańskiej. Materiał nakręcony amatorską kamerą video.
Zapraszamy ma kiermasz sztuki ludowej do Bukowiny, w trakcie Sabałowych Bajań!
Zapraszamy na Sabałowe Bajania do Bukowiny Tatrzańskiej.
Zapraszamy na 44 Sabałowe Bajania - 5 dni muzyki, kultury i rzemiosła nie tylko spod Tatr! Od 11 do 15 sierpnia - Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej oraz scena plenerowa na Rusińskim Wierchu.
Na Równi Krupowej do niedzieli, można spróbować specjałów z całej Europy. Zakopane zaprasza!
Zapraszamy na Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem. Impreza potrwa do niedzieli, 8 sierpnia. Plac pod Gubałówką, Krupówki i Rówień Krupowa.
17 i 18 lipca 2010r. w Krościenku n/Dunajcem odbył się IV Jarmark Krościeński. Swoje prace prezentowali twórcy ludowi z rejonu Pienin, a na scenie wystąpiły zespoły regionalne. Tylko w TVPodhale.info relacja z drugiego dnia jarmarku.
Zapraszamy na relację z występu grupy MAZOWSZ E. Serca zakopiańskiej publiczności zostały zdobyte!
Zapraszamy na relację z wystawy rzeźbiarza Piotra Frysztaka. Wystawę można obejrzeć do końca wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zapraszamy na legendę o Giewoncie w wykonaniu prawdziwego Górala!
Zapraszamy na relację z rozpoczęcia Tatrzańskich Wici w Zakopanem - 4 lipca plac pod Gubałówką wypełnił się wojami i zbójnikami
Przedstawiamy relację z drugiego dnia XXXVI Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej.
Zapraszamy na relację z otwarcia Orange Kina Letniego w Zakopanem. Zapraszamy na kino pod chmurką na Plac Niepodległości, przy Krupówkach.
Zapraszamy na Orange Kino Letnie do Zakopanego - Tomasz Raczek dla TVPodhale o projekcjach oraz o kondycji polskiego filmu.


Pierwszy «« (406-420)(421-435)(436-450)(451-465)(466-467) »» Ostatni
odwiedziło nas 56240227 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms