strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Przedstawiamy relację z drugiego dnia XXXVI Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej.
Zapraszamy na relację z otwarcia Orange Kina Letniego w Zakopanem. Zapraszamy na kino pod chmurką na Plac Niepodległości, przy Krupówkach.
Zapraszamy na Orange Kino Letnie do Zakopanego - Tomasz Raczek dla TVPodhale o projekcjach oraz o kondycji polskiego filmu.
Dzisiaj (4 lipca) drugi dzień Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej. Na scenie plenerowej odbywają się koncerty. Wczoraj na Orawie zagrali "Bracia" czyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Relacja z sobotniego koncertu!
Zapraszamy na relację z konferencji na temat tegorocznej edycji Tatrzańskich Wici. Wici to cykl imprez jakie odbywają się w miejscowościach pod Tatrami.
Już w sobotę, 3 lipca startują Tatrzańskie Wici - impreza, która potrwa do 12 września. W kilku miejscowościach na Podhalu - w Zakopanem, Białym Dunajcu, Poroninie, Brzegach, Kościelisku, Jurgowie - będziemy się bawić w rytm góralskich melodii. Prezentujemy relację z otwarcia zeszłorocznej...
Zapraszamy na relację z odjechanego pleneru rzeźbiarskiego p.t. Usiądź w mieście! A będzie na czym siedzieć!
Zapraszamy na wywiad z Magdaleną Schejbal - aktorką grającą główną rolę w serialu SZPILKI NA GIEWONCIE. Pierwszy odcinek serialu już w ten czwartek w telewizji Polsat. Za pomyłkę w nazwisku - bardzo Panią Magdalenę przepraszamy :)
Zapraszamy na relację z koncertu Majki Jeżowskiej , podczas zorganizowanego przez Rabkoland i Przedsiębiorców z Podhala Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju.
Dzień dziecka można spędzić na różne sposoby - artyści z Teatru Witkacego wybrali się do dzieci ze sztuką teatralną.
Zapraszamy na drugą relację z koncertu charytatywnego na rzecz zakopiańskiego HOSPICJUM. Wystąpili: góralski kabaret TRUTEŃ, Mateusz Ziółko, grupa OCELOT. Podczas aukcji licytowano koronę MISS RABKA 2009 Agnieszki Kościelniak, rękawice Mistrza Świata w Kick-boxingu Łukasza Jarosza...
Zapraszamy na pierwszą relację z koncertu charytatywnego na rzecz Hospicjum w Zakopanem! Młodzi ludzie, którzy wystąpili podczas koncertu stanęli również przed kamerą, by opowiedzieć o swoich pasjach. Koncert odbył się 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Krakowski zespół, założony w 2006 roku. Zadziwia oryginalnością, ciekawym instrumentarium i co najistotniejsze muzyką, którą trudno zaszufladkować. Muzyka Frittaty jest wypadkową wielu inspiracji i bezkompromisowych pomysłów. Etno spotyka się tu z muzyką klubową,...
Kolejna porcja rozmów ze znakomitymi muzykami jazzowymi goszczącymi na Wiośnie Jazzowej 2010 w Zakopanem. Rozmowa z Piotrem Wyleżołem - pianistą oraz Henrykiem Miśkiewiczem - saksofonistą.
Prezentujemy wywiad ze światowej sławy skrzypkiem Nigelem Kennedy. Wywiad zarejestrowano po koncercie w kinie Sokół w trakcie festiwalu A uniqe Polish musical perspective - Zakopane 2010


Pierwszy «« (391-405)(406-420)(421-435)(436-450)(451-455) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Zapowiedź XVII Dnia Misia, Miodu i Bartników...
XXIII Konkurs Potraw Regionalnych w Mizernej
Gorce Ultra Trail — fotorelacja
Transmisja Sumy Odpustowej z Sanktuarium...
Pasterka z Ludźmierza
Z kamerą na Europejskich Targach Produktów...
XII Zawody Jeździeckie w Rogoźniku
Kazanie abp. Marka Jędraszewskiego pod Turbaczem

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 52074677 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms