strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Zapraszamy na relację z występu grupy MAZOWSZ E. Serca zakopiańskiej publiczności zostały zdobyte!
Zapraszamy na relację z wystawy rzeźbiarza Piotra Frysztaka. Wystawę można obejrzeć do końca wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zapraszamy na legendę o Giewoncie w wykonaniu prawdziwego Górala!
Zapraszamy na relację z rozpoczęcia Tatrzańskich Wici w Zakopanem - 4 lipca plac pod Gubałówką wypełnił się wojami i zbójnikami
Przedstawiamy relację z drugiego dnia XXXVI Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej.
Zapraszamy na relację z otwarcia Orange Kina Letniego w Zakopanem. Zapraszamy na kino pod chmurką na Plac Niepodległości, przy Krupówkach.
Zapraszamy na Orange Kino Letnie do Zakopanego - Tomasz Raczek dla TVPodhale o projekcjach oraz o kondycji polskiego filmu.
Dzisiaj (4 lipca) drugi dzień Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej. Na scenie plenerowej odbywają się koncerty. Wczoraj na Orawie zagrali "Bracia" czyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Relacja z sobotniego koncertu!
Zapraszamy na relację z konferencji na temat tegorocznej edycji Tatrzańskich Wici. Wici to cykl imprez jakie odbywają się w miejscowościach pod Tatrami.
Już w sobotę, 3 lipca startują Tatrzańskie Wici - impreza, która potrwa do 12 września. W kilku miejscowościach na Podhalu - w Zakopanem, Białym Dunajcu, Poroninie, Brzegach, Kościelisku, Jurgowie - będziemy się bawić w rytm góralskich melodii. Prezentujemy relację z otwarcia zeszłorocznej...
Zapraszamy na relację z odjechanego pleneru rzeźbiarskiego p.t. Usiądź w mieście! A będzie na czym siedzieć!
Zapraszamy na wywiad z Magdaleną Schejbal - aktorką grającą główną rolę w serialu SZPILKI NA GIEWONCIE. Pierwszy odcinek serialu już w ten czwartek w telewizji Polsat. Za pomyłkę w nazwisku - bardzo Panią Magdalenę przepraszamy :)
Zapraszamy na relację z koncertu Majki Jeżowskiej , podczas zorganizowanego przez Rabkoland i Przedsiębiorców z Podhala Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju.
Dzień dziecka można spędzić na różne sposoby - artyści z Teatru Witkacego wybrali się do dzieci ze sztuką teatralną.
Zapraszamy na drugą relację z koncertu charytatywnego na rzecz zakopiańskiego HOSPICJUM. Wystąpili: góralski kabaret TRUTEŃ, Mateusz Ziółko, grupa OCELOT. Podczas aukcji licytowano koronę MISS RABKA 2009 Agnieszki Kościelniak, rękawice Mistrza Świata w Kick-boxingu Łukasza Jarosza...


Pierwszy «« (391-405)(406-420)(421-435)(436-450)(451-459) »» Ostatni
OSTATNIO DODANE
Inauguracja nowego roku akademickiego na PPWSZ
Dzień Seniora w Kacwinie
Andrzej Skupień | Tatrzańska Jedność...
Bronisław Stoch | Tatrzańska Jedność...
Wiesław Lenart | Tatrzańska Jedność...
Szymon Kocel | Tatrzańska Jedność...
Stanisław Gąsienica-Wawrytko | Tatrzańska...
Paweł Para | Tatrzańska Jedność...

mt7.eu - kupuj bilety online od 11 zł na termy, rabaty na wyciagi, bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
odwiedziło nas 54082651 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms