strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Zapraszamy na Sabałowe Bajania do Bukowiny Tatrzańskiej.
Zapraszamy na 44 Sabałowe Bajania - 5 dni muzyki, kultury i rzemiosła nie tylko spod Tatr! Od 11 do 15 sierpnia - Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej oraz scena plenerowa na Rusińskim Wierchu.
Na Równi Krupowej do niedzieli, można spróbować specjałów z całej Europy. Zakopane zaprasza!
Zapraszamy na Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem. Impreza potrwa do niedzieli, 8 sierpnia. Plac pod Gubałówką, Krupówki i Rówień Krupowa.
17 i 18 lipca 2010r. w Krościenku n/Dunajcem odbył się IV Jarmark Krościeński. Swoje prace prezentowali twórcy ludowi z rejonu Pienin, a na scenie wystąpiły zespoły regionalne. Tylko w TVPodhale.info relacja z drugiego dnia jarmarku.
Zapraszamy na relację z występu grupy MAZOWSZ E. Serca zakopiańskiej publiczności zostały zdobyte!
Zapraszamy na relację z wystawy rzeźbiarza Piotra Frysztaka. Wystawę można obejrzeć do końca wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zapraszamy na legendę o Giewoncie w wykonaniu prawdziwego Górala!
Zapraszamy na relację z rozpoczęcia Tatrzańskich Wici w Zakopanem - 4 lipca plac pod Gubałówką wypełnił się wojami i zbójnikami
Przedstawiamy relację z drugiego dnia XXXVI Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej.
Zapraszamy na relację z otwarcia Orange Kina Letniego w Zakopanem. Zapraszamy na kino pod chmurką na Plac Niepodległości, przy Krupówkach.
Zapraszamy na Orange Kino Letnie do Zakopanego - Tomasz Raczek dla TVPodhale o projekcjach oraz o kondycji polskiego filmu.
Dzisiaj (4 lipca) drugi dzień Święta Pasterskiego w Lipnicy Wielkiej. Na scenie plenerowej odbywają się koncerty. Wczoraj na Orawie zagrali "Bracia" czyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Relacja z sobotniego koncertu!
Zapraszamy na relację z konferencji na temat tegorocznej edycji Tatrzańskich Wici. Wici to cykl imprez jakie odbywają się w miejscowościach pod Tatrami.
Już w sobotę, 3 lipca startują Tatrzańskie Wici - impreza, która potrwa do 12 września. W kilku miejscowościach na Podhalu - w Zakopanem, Białym Dunajcu, Poroninie, Brzegach, Kościelisku, Jurgowie - będziemy się bawić w rytm góralskich melodii. Prezentujemy relację z otwarcia zeszłorocznej...


Pierwszy «« (346-360)(361-375)(376-390)(391-405)(406-419) »» Ostatni
odwiedziło nas 46254630 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms