strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


Nuta Dunajca, pod takim hasłem odbył się w Maniowach przegląd folkloru Gorców, Pienin i Podhala. Było po góralsku i jeszcze raz po góralsku.
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
Wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej w Zębie, stanowiący o niedawno powstałej grupie teatralnej, dali popis scenicznych umiejętności i odpowiedzieli na pytanie, kto jest prawdziwym twórcą szkoły w Zębie.
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
25 maja w restauracji regionalnej Bąkowo Zohylina Wyżnio odbył się wernisaż wystawy poświęcony twórczości Marii Gąsienicy-Gładczan.
W niedzielę odbyła się IX edycja festiwalu chóralnego Śpiewajmy Ludźmierskiej Pani. Zapraszamy na relację.
W miniony czwartek GOK w Łopusznej wypełniły historia i patriotyzm. Więcej szczegółów w materiale.
Na Podhalańskiej Wyższej było teatralnie, tanecznie, filmowo i muzycznie!
Noc Muzeów to inicjatywa, dzięki której zwiedzający i odwiedzający mogli wejść do muzeum o niecodziennej porze. Tegoroczna Noc Muzeów w Muzeum Karola Szymanowskiego rozbrzmiewała pod hasłem "Polska muzyka niepodległa i konteksty".
Wczoraj, goście szczawnickiego Dworku Gościnnego zostali zabrani w niesamowitą muzyczną podróż. Wszystko dzięki koncertowi "Wielkanoc Jana Sebastiana Bacha" wspieranego przez Województwo Małopolskie. Za muzyczne doznania odpowiedzialni byli artyści z Baroque Collegium 1685 pod batutą...
Dzisiaj w nowotarskim MOK-u rozpoczęła się II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Zapraszamy na relację!
XX Gminny Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych, obejmujący zasięgiem całą Gminę Kościelisko, przeszedł do historii. 
Odbył się kolejny koncert w Ramach Ignacjańskich Spotkań ze Sztuką.
21. Przegląd Filmów o Sztuce organizowany w dniach 11 – 15 kwietnia przez Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury przeszedł do historii. Po ponad dwudziestu latach przerwy Przegląd Filmów o Sztuce wrócił do Zakopanego. 


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 59407234 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms