strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
kultura


29 lipca w Krempachach odbył się piętnasty już lokalny festyn. To kulturalne wydarzenie stanowi okazję do prezentacji zespołów jak i dobrej zabawy.
29 lipca 2018 roku Zubrzycy Górnej odbyło się 16-te już Święto Borówki. W programie znalazły się: pokazy dawnych rzemiosł i zajęć pasterskich, degustacje, warsztaty koncerty,  wystawy czasowe, oraz występy teatralne.
Wczoraj w szczawnickim kościele pw. Św. Wojciecha odbył się pierwszy koncert w ramach XI edycji festiwalu Muzyka nad Zdrojami. Czego mogli posłuchać goście pierwszego koncertu? Odpowiedzi szukajcie w materiale!
Już jutro rozpoczną się tegoroczne "Tatrzańskie Wici". Co na początek? Bustrycańskie Nomowiny w Bustryku! Serdecznie zapraszamy!
28 czerwca w hotelu "Tatry" oficjalnie przyznano Markę Tatrzańską. 
Odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej" nadaje się osobom wyróżniającym się w kreowaniu i rozpowszechnianiu kultury. W ubiegły piątek w kinie Sokół w Zakopanem, decyzją ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego, na wniosek wiceprzewodniczącego rady powiatu...
W piątek 8 czerwca obyła się uroczysta gala poświęcona obchodom 30-lecia zespołu "Zornica" oraz muzyki góralskiej "Jutrzenka". 
W środę w Góralskim Przystanku odbyła się wystawa dorobku artystycznego Stanisława Bąka.
Wernisaż malarstwa Izabeli Leśkiewicz w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej w Kościelisku to już historia. Wystawę można oglądać do 13 lipca bieżącego roku. 
Nuta Dunajca, pod takim hasłem odbył się w Maniowach przegląd folkloru Gorców, Pienin i Podhala. Było po góralsku i jeszcze raz po góralsku.
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
Wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej w Zębie, stanowiący o niedawno powstałej grupie teatralnej, dali popis scenicznych umiejętności i odpowiedzieli na pytanie, kto jest prawdziwym twórcą szkoły w Zębie.
16. Gminny Festyn „U zbiegu kultur Lindada 2018”
25 maja w restauracji regionalnej Bąkowo Zohylina Wyżnio odbył się wernisaż wystawy poświęcony twórczości Marii Gąsienicy-Gładczan.


Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
odwiedziło nas 56395210 od 2010-06-30
1999-2018 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms