strona główna kontakt partnerzy redakcja współpraca reklama
Kupowanie miejsca w kolejce na Kasprowy

"Koniki" nagabują turystów czekających na wjazd na Kasprowy Wierch, oferując im za odpowiednią opłatą miejsce w kolejce. Proceder ten jest nielegalny i nieetyczny.Data utworzenia: 15 Październik 2010

odśwież opinie
Nagabywanie przez koników do kupna miejsca w kolejce jest nielegalne i żenujące .Ludzie kupują miejsce w kolejce nie wiedząc co ich czeka panie "koniki" zapewniaja że wprowadzą bez kolejki a potem zaczyna się cyrk i stres dla turysty.Ludzie nie pozwalają wcisnąć się do kolejki dochodzi do przepychanek interweniuje ochrona i trzeba wyjść z kupionej kolejki.Uważam że ten problemem powinien być rozwiązany radykalnie przez PKL.Wszyscy uważają że to ich nie dotyczy to nie nasz teren mówią ochroniarze. To jest wstyd dla Zakopanego turyści obcokrajowcy patrzą i odpowiednio komentują sama byłam tego świadkiem .
2014-08-26 10:22:28 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
System może zły, nie dostosowany do realiów, ale przestępstwo jest oczywiste. Koników należy karać. Przynoszą miastu i jego mieszkańcom wstyd. Słyszy się w kolejce komentarze o pazernych góralach, głodnych dutków itd itp. I plany wyjazdu na Słowację gdzie takiego chamstwa nie ma.
2012-03-08 10:19:48 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
Strasznie zakłamany ten Wasz materiał ... przecież koniki to naturalna odpowiedź na chory system. Wystarczyło by udostepnić bilety w przedsprzedaży przez internet. Osoby chore, czy rodziny posiadające małe dzieci mogły by wówczas zamówić wjazd na określoną godzinę, zaplanować to sobie z pewnym wyprzedzeniem przed urlopem i kolejki w lecie były by mniejsze. Wystarczy wprowadzić zasadę, że bilet jest imienny i może być zwrócony tylkio do kasy - wtedy nie ma ryzyka, że koniki go wykupią. A tak... albo mamy do czynienia z bezmyslnością zarządzających kolejką albo komuś się to poprostu opłaca.
2011-07-18 10:27:11 Zdjęcia: 0, Filmy: 0, Dźwięk: 0
odwiedziło nas 58375707 od 2010-06-30
1999-2019 © MATinternet & Z-NE.pl :: Powered by AntCms